Home / Tüm İşler / Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde oturduğu yerden ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sayısında büyük bir artış var. Geçtiğimiz sene yaşadığımız ekonomik bozulma nedeniyle bir çok kişi maaşının yetmemesinden şikayetçi. Dövizin artması nedeniyle maaşlarının kuşa dönmesini üzülerek izleyen vatandaşlar bu duruma çareyi ek iş yapmakta buluyorlar. Evin kira giderleri, mutfak giderleri sadece maaş ile karşılanamadığı için evde ek iş yapmak isteyenler internet üzerinden iş ilanlarına bakarak kendilerine uygun bir iş arıyorlar. Tam olarak bu amaca yönelik olarak açılan sitemiz de bu sefer evde kibrit paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz. Kibrit paketleyerek kaç para kazanılır, evde kibrit paketleme işi veren firmalar hangileridir var mıdır ? bu yazımızda bulacaksınız.

Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar

evde kibrit paketleme işi

Evlerimizde mutfağın baş köşesinde yer alan kibritler kısa zamanda ateş yakmak, ocak yakmak için kullanılan yararlı bir araçtır. Bundan yıllar önce Türkiye’de ilk kibrit kullanılmaya başladığından itibaren kibrit kullanımı ülkemizde yaygınlaşmış ve bir çok farklı kibrit üreticisi ortaya çıkmıştır. Ülkemizde kibrit diyince akıllara gelen ilk 2 firma şüphesiz “KAV” ve “MALAZLAR” adlı iki firmadır.

Bir kutusunda ortalama olarak 40 çöp yer alan kibrit kutularındaki kibritler bir çok insana ek iş fırsatı sunuyor. Kibrit üreticileri bu işi yapacak olan kişilere gerekli olan tüm malzemeleri vererek evlerinde paketleme işi yapmalarını istiyorlar.

Bu işi yapacak kişilerden beklenen her bir kibrit kutusuna 40 kibrit çöpü yerleştirmek ve kutuları düzenli bir şekilde kolilerin içerisine yerleştirmektir. Sayısal olarak illaki 40 çöpü tamamlamanız gerekmez bazen yanlışlıkla eksik yada fazla koyabilirsiniz. Kibrit üreticisi firmalar zaten bu durumu kutularında not olarak belirtiyorlar ve “vasati 40 çöp” yazarak her bir kutuda ortalama 40 kibrit çöpü olduğunu bu rakamın fazla veya eksik çıkabileceğini söylüyorlar.

Fakat siz yine de işinizi düzgün yapmalı ve kibrit çöplerini olduğunca 40 rakamına erişerek paketleme yapmalısınız. İş veren firmalar sizlere kibrit çöpleri ve kutularını teslim ettikten sonra kısa süre içerisinde sizden işlerinizi bitirerek teslim etmenizi talep edeceklerdir. Ne kadar kısa sürede işi tamamlar ve teslim ederseniz sizin için için o kadar iyi olacaktır. Böylece bir sonraki iş fırsatında daha çok iş alma imkanına sahip olursunuz.

Evde Kibrit Paketleme İşi Kaç Lira Kazandırır ?

Evde paketleme işleri genellikle yapılan paket başına para kazandırttığı için kazanç bakımından çok değişkenlik gösteren bir iş modelidir. Fakat işini hızlıca ve pratik bir şekilde yapan kişiler bu işten çok iyi para kazanabilir. Evde kibrit paketleme işi sayesinde 1500 – 2000 TL ek gelir edebilirsiniz.

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]

Check Also

Suriye İş İmkanları – Suriye’ye Vasıflı Vasıfsız İşçi Götüren Firmalar

2011 yılından beri iç savaş ile çalkalanan Suriye’de büyük bir nitelikli – niteliksiz iş gücü …

17 comments

 1. Çok acil işe ihtiyacım var nolur geri dönüş yapın Ankara Mamak’ta oturuyorum

 2. Evde ek işe ihtiyacım var

 3. Çok acil evde yapabileceğim işe ihtiyacım var Evde paketleme işi olur

 4. Şengül Akpınar

  Ek iş için lütfen yardımcı olabilir misiniz

 5. Istanbul esenyurtta oturuyorum evde işe ihtiyacım var lütfen dönüş

 6. Ankara çok zor durumdayım eşim işten ayrıldı 2 çocuğum var çok acil ihtiyacımız var

 7. Evde paketleme işi arıyorum bursada oturuyorum acil işe ihtiyacım var

 8. Yücel Bozoğlu

  Karaman merkez her türlü iş yapilir

 9. Evde paketleme yapmak istiyorum. Lütfen geri dönüş sağlayın..

 10. Eylem aydemir

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum.Ekibimde var .Bu ise ihtiyacim var.Yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Eskişehir de ikamet ediyorum evde kibrit paketleme işi yapmak istiyorum düşünürseniz maile cvp bekliyorum

 12. Evde paketleme işi yapmak istiyorum, çok acil işe ihtiyacım var. İzmir

 13. Berfin BAKIRCI

  İzmir de oturuyorum 3 kişilik ekibimiz ile paketleme işi yapmak istiyoruz. Geri dönüş sağlarsınız sevinirim.

 14. Merhaba ben Sevcan evde ek işe ihtiyacım var Çerkezköy Tekirdağ da ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm

 15. Evde kibrit paketleme işi yapmak istiyoruz. Mahallede grup olarak arkadaşlarım var ve hızlı paket yaparız. Acil cevap bekliyoruz

 16. Ben özlem manisa salihlide oturuyorum evde kiprit paketleme işi yapmak istiyorum geti döner seniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir