Home / Tüm İşler / Evde Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etmek İçin 5 Yöntem

Evde Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etmek İçin 5 Yöntem

Aylık kazançlarımız ile geçinmek her geçen gün daha da zorlaşmaya başladı, bu nedenle evde paketleme işi yapmak isteyenlerin sayısında artış yaşandı. Kirada oturuyor isek durumumuz hepten kötü demektir. Asgari ücret veya bu rakamı 300-500 TL fazlasını maaş olarak aldığımızı düşünürsek neredeyse maaşımızın yarısını ev kirası olarak ödüyoruz. Bunun üzerine bir de kış döneminde gelen yüksek doğal gaz faturaları iyice belimizi bükmüş durumda.

Kuşa dönmüş maaşımız ile geçinemeyince evde ek iş yapmak kaçınılmaz oluyor. Boş vakitlerinizde yapabileceğiniz bazı işler bulunmakta. Akşamları işten döndüğünüzde yapabileceğiniz evde paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Peki evde paketleme işi ilgili ayrıntılar nelerdir, paketleme işi yaparak para kazanılır mı ? Gelin yazımızda bu işin ayrıntılarını verelim.

1- Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin başvurabileceği en iyi işlerden birisi nikah şekeri paketleme işidir. Oldukça basit bir iş olduğu için yapımı için fazla bir zaman harcamazsınız. İş veren firma tarafından size verilen nikah şekerlerini bir tül kumaşın içine yerleştirip, kurdele ile bağlamalısınız. Nikah şekeri paketleme işi sadece bu kadardır. Akşamları bu işi yaparken ailenizdeki çocuklarınızdan dahi yardım alabilirsiniz. Onlar da bu işi yapabilirler.

BUNU DA OKUYUN: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

2- Evde Kına Paketleme İşi

Yaz sezonların yapılabilecek en iyi işlerden bir diğeri de kına paketleme işidir. Evde paketleme işi yapmak isteyenler için tavsiye edeceğimiz bu işte yapmanız gereken iş veren firmanın size vermiş olacağı kınaları uygun gramajda paketlemek ve süslemektir. İş için hassas bir teraziye sahip olmanız yeterlidir. Diğer gerekli malzemeleri iş veren kişi sizlere temin edecektir.

BUNU DA OKUYUN: Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

3- Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Hızlıca ve bol miktarda evde paketleme işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız tükenmez kalem paketleme işi tam size göredir. İşveren tarafından sizlere verilecek olan tükenmez kalemleri kutuların içerisine paketlemeli ve her kutunun içerisine size söylenen miktarda yerleştirme yapmalısınız. Paketleme işinde eğer düzenli olarak çalışırsanız kısa süre içerisinde çok para kazanırsınız. Hafif ve güç gerektirmeyen bir iş olduğu için akşamları ailecek bu işi yapabilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Veren Firmalar

4- Evde Çorap Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak isteyenler için uygun olan bir diğer iş de çorap paketleme işidir. Kış aylarının vazgeçilmez tekstil ürünlerinden olan çoraplar paketleme işi yapmak isteyenlere büyük kazançlar sağlıyor. Tekstil firmaları çorap paketleyecek kişilere ihtiyaç duyarken yaptırmak istedikleri iş de oldukça basit. Yapmanız gereken bir çift çorabı ütüleyip, ip ile birbirine taktıktan sonra poşetin içerisine paketlemektir. Basit ve kısa sürede tamamlanan bir paketleme işidir.

BUNU DA OKUYUN: Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

5- Evde Sabun Paketleme İşi

Bu konu altındaki son evde paketleme işi tavsiyemiz ise sabun paketleme olacaktır. Gayet kolay bir iş olan sabun paketlemede yapmanız gereken kalıp, kuru sabunları bir paket içerisine yerleştirmek, süslemek veya içerisine bir not kağıdı bırakmaktan ibarettir. Bazı firmalar sabun paketinin üstüne fazla süs detayı isterken bazen de sade bir ip bağlamak gibi süsler yeterli olmaktadır. Kolay bir iştir. Evde paketleme işi yapmak isteyenler bu iş sayesinde kısa sürede para kazanmaya başlayabilirler.

BUNU DA OKUYUN: Evde Sabun Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]

Check Also

Suriye İş İmkanları – Suriye’ye Vasıflı Vasıfsız İşçi Götüren Firmalar

2011 yılından beri iç savaş ile çalkalanan Suriye’de büyük bir nitelikli – niteliksiz iş gücü …

9 comments

 1. Paketleme işleri hakkında bilgi almak istiyorum

 2. Sibel Esikurt

  Evde paketleme yapmak istiyorum. Lütfen yrdmcı olun.

 3. Ebru Gençeli

  Merhabalar ;

  Evde ürün paketleme işleriniz ile ilgilenmekteyim. Proje ayrımım yok. tarafıma dönüş yapmanızı rica ederim.

 4. Ferhat ovalı

  Bu işlerden yapmak icin geri dönüş yaparmisiniz.lutfen.

 5. Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Bu işe cok ihtiyacım var 3 kısılık bır grubum var hızlı ve temiz is ıcın bana ulasin lutfen

 7. Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkürler…

 8. Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 9. evde paketleme işi arıyorum, dönüş yaparsanız cok memnun olurum. Etimesgut Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir