Home / İllere Göre Ek İş / Ankara / Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları 2019

Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları 2019

2019 yılının ülkemiz için pek hayırlı geçmeyeceği belli olmuş durumda. Ekonomik olarak dengemizin sarsılmaya başladığı 2014 yılından beri enflasyon giderek arttı ve bugünkü felaket halimize ulaştık. Asgari ücret ile geçinebilmek için neredeyse tüm zevklerinden vazgeçen insanlar sadece hayatta kalabilmek için çalışıyor. Bir çok firma konkordato talep edip, piyasadan çekilirken işsiz kalan binlerce insan da aramızda dolaşıyor.

Durum böyle olunca evde ek iş arayanların sayısında büyük bir artış yaşandı. Geçinebilmek için akşamları ek iş yapmak isteyenler için pek çok alternatif iş modeli var. Bu iş modellerine ulaşabilmek için o sektörde iş veren yerlerin telefon numaralarına ihtiyaç duyacaksınızdır. Biz de bu yazımızda evlere iş veren yerlerin telefon numaralarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Firmaların telefon numaralarını arayarak evde ek iş hakkında bilgi alabilir ve telefon ile iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Nikah Şekeri Yapımı İşi Veren Yerler

nikah şekeri paketleme işi veren yerlerin telefonu

Yaz sezonlarında en çok yapılan işlerden birisi nikah şekeri paketleme işidir. Nasıl olmasın çünkü yaz sezonunda pek çok düğün olduğu için nikah şekerine olan talep artıyor. Evde nikah şekeri paketleme işini yapabilirim diyorsanız bu iş ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Nikah şekeri yapımı işinde ekip kurmak ve ekip halinde çalışmakta önemlidir. Yapmanız gereken akrabalarınız veya mahalledeki komşularınız arasından çalışkan bir ekip kurmak ve iş veren bir firma ile anlaşarak düzenli olarak oraya nikah şekeri paketleyip teslim etmenizdir. Bu işin sonucunda ekip olarak çok para kazanabilir ve ev ekonomilerinize katkı sağlayabilirsiniz. Evlere iş veren yerlerin telefon numaraları 2019 yılında nedir öğrenmek için aşağıdaki telefon numarası ve adres bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Bu gibi bulunduğunuz şehirdeki nikah şekeri yapımı konusunda çalışan firmaları ziyaret ederek evde ek iş talep edebilirsiniz. Bu gibi yerlerde ellerinde iş yükü var ise dışarıya iş verilmektedir. Ek gelir elde etmek için yaz sezonlarında bu işleri yapabilir ve para kazanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kına Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numaraları

kına paketleme işi veren yerlerin telefon numarası

Düğün sezonunda en çok kar getiren işlerden birisi olan kına işinde de evde ek iş yaparak ek gelir elde edilebiliyor. Kına gecesinde kullanılan ve gelen davetlilere dağıtılan kına paketleri evde ek iş yapacak olan kişilerin ayda 1500 TL kazanmasına olanak sağlıyor. Maaşlı işinizden çıktığınızda akşamları evinizde aileniz ile yapabileceğiniz bu iş ile ayda 1000 – 2000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Nikah şekeri paketleme işi gibi kına paketleme işi veren firmalar için bu tarz ürünleri üreten firmalara başvurmalı ve onlardan iş talep etmelisiniz. İş bulduğunuz takdirde işinizi düzenli ve tertipli yaparak kazançlarınızı devamlı arttırma yoluna gitmelisiniz. Ek gelir elde ederek ev ekonominize büyük katkı sağlamış olacaksınız.

Check Also

evde tükenmez kalem paketleme işi

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Veren Firmalar

Ekonomik olarak ülkemizin sıkıntıya girmesi herkesi alternatif yollar ile para kazanmaya doğru itti. Asgari ücret …

6 comments

  1. Daha once deneyimim oldugu ıcın elim pratıkdır temiz ve zamanında teslim ederım ek bir gelire ihtiyacım oldugu ıcın gerı donus yaparsınız sevinirim

  2. Eve paketleme isi arıyorum paketleme dair hersey olabilir lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Evde her türlü paketleme işi yaparım ve ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Herturlu paketleme vs is olabilir gününde zamnında işleriniz teslim edilir elimden herturlu is gelir

  5. merhabalar ankarada oturuyorum daha önce paketleme işi yaptım fırın torbası ve nikah şekeri
    elim çok hızlı ve yatkındır
    her türlü paketleme işini yaparım dönerseniz sevinirim

  6. 2 kisilik ekibimizle bu ise talibim.Hizli ve temiz is yapilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir