Home / İllere Göre Ek İş / Ankara / Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları 2019

Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları 2019

2019 yılının ülkemiz için pek hayırlı geçmeyeceği belli olmuş durumda. Ekonomik olarak dengemizin sarsılmaya başladığı 2014 yılından beri enflasyon giderek arttı ve bugünkü felaket halimize ulaştık. Asgari ücret ile geçinebilmek için neredeyse tüm zevklerinden vazgeçen insanlar sadece hayatta kalabilmek için çalışıyor. Bir çok firma konkordato talep edip, piyasadan çekilirken işsiz kalan binlerce insan da aramızda dolaşıyor.

Durum böyle olunca evde ek iş arayanların sayısında büyük bir artış yaşandı. Geçinebilmek için akşamları ek iş yapmak isteyenler için pek çok alternatif iş modeli var. Bu iş modellerine ulaşabilmek için o sektörde iş veren yerlerin telefon numaralarına ihtiyaç duyacaksınızdır. Biz de bu yazımızda evlere iş veren yerlerin telefon numaralarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Firmaların telefon numaralarını arayarak evde ek iş hakkında bilgi alabilir ve telefon ile iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Nikah Şekeri Yapımı İşi Veren Yerler

nikah şekeri paketleme işi veren yerlerin telefonu

Yaz sezonlarında en çok yapılan işlerden birisi nikah şekeri paketleme işidir. Nasıl olmasın çünkü yaz sezonunda pek çok düğün olduğu için nikah şekerine olan talep artıyor. Evde nikah şekeri paketleme işini yapabilirim diyorsanız bu iş ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Nikah şekeri yapımı işinde ekip kurmak ve ekip halinde çalışmakta önemlidir. Yapmanız gereken akrabalarınız veya mahalledeki komşularınız arasından çalışkan bir ekip kurmak ve iş veren bir firma ile anlaşarak düzenli olarak oraya nikah şekeri paketleyip teslim etmenizdir. Bu işin sonucunda ekip olarak çok para kazanabilir ve ev ekonomilerinize katkı sağlayabilirsiniz. Evlere iş veren yerlerin telefon numaraları 2019 yılında nedir öğrenmek için aşağıdaki telefon numarası ve adres bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Bu gibi bulunduğunuz şehirdeki nikah şekeri yapımı konusunda çalışan firmaları ziyaret ederek evde ek iş talep edebilirsiniz. Bu gibi yerlerde ellerinde iş yükü var ise dışarıya iş verilmektedir. Ek gelir elde etmek için yaz sezonlarında bu işleri yapabilir ve para kazanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kına Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numaraları

kına paketleme işi veren yerlerin telefon numarası

Düğün sezonunda en çok kar getiren işlerden birisi olan kına işinde de evde ek iş yaparak ek gelir elde edilebiliyor. Kına gecesinde kullanılan ve gelen davetlilere dağıtılan kına paketleri evde ek iş yapacak olan kişilerin ayda 1500 TL kazanmasına olanak sağlıyor. Maaşlı işinizden çıktığınızda akşamları evinizde aileniz ile yapabileceğiniz bu iş ile ayda 1000 – 2000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Nikah şekeri paketleme işi gibi kına paketleme işi veren firmalar için bu tarz ürünleri üreten firmalara başvurmalı ve onlardan iş talep etmelisiniz. İş bulduğunuz takdirde işinizi düzenli ve tertipli yaparak kazançlarınızı devamlı arttırma yoluna gitmelisiniz. Ek gelir elde ederek ev ekonominize büyük katkı sağlamış olacaksınız.

Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Ev ekonomisine katkı sağlamak için para kazanmak isteyen ev hanımları evlere iş veren yerler ve telefon numaraları nelerdir veya kargo ile evlere iş veren firmalar hangileridir merak etmektedirler. İnternette bu konu hakkında araştırma yapan bayanlar genellikle herhangi bir bilgiye ulaşamakta ve bu firmalar hakkında bilgiler bulamamaktadır. Sitemizde yayınladığımız konularımızda sık sık evde tek başınıza yapabileceğiniz işlerle ilgili bilgiler veriyoruz. Evde basitçe yapabileceğiniz ve satabileceğiniz ürünler ile ilgili sizlere fikirler veriyoruz. Aşağıdaki makalemizi okuyarak evde nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Evde Ek İş Yapmak İsteyenlere 5 Pratik İş Önerisi

Bunlar haricinde son zamanlarda ortaya çıkan “evlere iş veren firmalarız bize kapora verin, sisteme katılın” gibi dolandırıcılık girişimlerine dikkat etmenizi öneririz. Son bir kaç yıldır eve iş veriyoruz vaadi ile insanlardan para toplayan dolandırıcılar ortaya çıkmıştır. Bunlara karşı dikkatli olunuz.

Bu yazıya oy ver
[Total: 29 Average: 3.2]

Check Also

Suriye İş İmkanları – Suriye’ye Vasıflı Vasıfsız İşçi Götüren Firmalar

2011 yılından beri iç savaş ile çalkalanan Suriye’de büyük bir nitelikli – niteliksiz iş gücü …

13 comments

 1. Daha once deneyimim oldugu ıcın elim pratıkdır temiz ve zamanında teslim ederım ek bir gelire ihtiyacım oldugu ıcın gerı donus yaparsınız sevinirim

 2. Eve paketleme isi arıyorum paketleme dair hersey olabilir lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Evde her türlü paketleme işi yaparım ve ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Herturlu paketleme vs is olabilir gününde zamnında işleriniz teslim edilir elimden herturlu is gelir

 5. merhabalar ankarada oturuyorum daha önce paketleme işi yaptım fırın torbası ve nikah şekeri
  elim çok hızlı ve yatkındır
  her türlü paketleme işini yaparım dönerseniz sevinirim

 6. 2 kisilik ekibimizle bu ise talibim.Hizli ve temiz is yapilir.

 7. Paketleme isi yapmak istiyorum lutfen haber verirseniz cok sevinirim

 8. Ayse sarıkaya

  Ankaradayım paketleme işi yapmak istiyorum elim böyle işlere yatkındır yardımcı olursanız sevinirim

 9. Evde paketleme isini yapmak istiyorum elim hizlidir daha once de yaptim donus yaparsaniz sevinirim

 10. Ankara Keçiören de oturuyorum paketleme veya başka bir iş yapabilirim acele haber verirseniz sevinirim

 11. Ankara Şentepe’de oturuyorum. Elim hızlıdır. Evde kına paketleme işini yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 12. Ögrenciyim bu işe ihtiyacım var.geri dönüş yapılırsa çok sevinirim

 13. Merhabalar aileme ve bir öğrenci olarak kendime destek olabilmek için ek iş kapısı arıyorum işinize talibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir