Home / Bayilik Veren Firmalar / Game of Lokma Bayilik – Franchise
10.000 TL ile nasıl yatırım yapılır

Game of Lokma Bayilik – Franchise

Yeni nesil lokma furyası her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2019 tahminlerimizde lokmacı açmak oldukça popüler olacak demiştik. Sitemizde bununla ilgili bir yazıyı yayınlamıştık. Tahminlerimize benzedi ve adım başı lokmacılar açılmaya başladı. Eğer siz de sektöre girmeye karar verdiyseniz hala geç sayılmaz. Game of Lokma bayilik alarak sektöre son hız girebilir ve yeni nesil lokmacılık furyasından kazancınızı sağlayabilirsiniz.

İlk şubesini İstanbul / Yeşilköy’de açan Game of Lokma kısa zamanda şubeleşme yoluna gitti. Franchising sistemi ile farklı noktalarda şubeye sahip olmayı amaçlayan Game of Lokma sektöre girmek isteyenlere karlı bir ortaklık teklif ediyor.

Game of Lokma Bayilik Şartları ve Özellikleri

game of lokma bayilik şartları

  • Lokma sektörüne girmeyi düşünenleri Game of Lokma franchising sistemimize davet ediyoruz.
  • Bayimiz olacak kişilerin en az 20 m2 büyüklüğünde bir dükkan kiralaması gerekmektedir. 20 m2 ila 60 m2 arası bir dükkan ideal olacaktır.
  • 25 m2’lik bir şubede kasa dahil olmak üzere toplamda 5 personel istihdam etmelisiniz.
  • Şubenizde lokma haricinde çay, kahve vb. içecek satışı yapabilirsiniz.
  • Bayilik alan yatırımcılar şubelerini Game of Lokma standartlarında dekore etmelidir. Mimari işlemleri bayi adayı kendisi yaptırabilir veya biz de sizin yerinize kendi mimari ekiplerimiz ile dekorasyon çalışması yapabiliriz.
  • Bayilik alan adaylar tüm ürünleri bizden almak zorundadır. Ürünlerin tadında ve kalitesinde değişim olmaması nedeniyle standart olarak bizim tarafımızdan gönderilen ürünlerin satışı yapılmalıdır. Ürünler aylık olarak faturalandırılır.
  • Bayilerimizin yatırımlarını korumak amaçlı 2 KM mesafede “bölge koruması” sağlıyoruz. Böylece yakın bölgelerde başka bir Game of Lokma şubesi açılmayacağı garanti edilmiş olur.
  • Bayilerimize ve personellerine 3 günlük eğitim veriyoruz. Eğitim programımızın ihtiyaca yönelik olarak uzayabiliyor.

Game of Lokma Bayilik Başvurusu

game of lokma bayilik başvuru

Game of Lokma franchise bedeli ne kadar öğrenmek için aşağıdaki başvuru formu ile öğrenebilirsiniz. Game of Lokma bayilik başvurunuzu aşağıdaki bağlantıdan firma yetkililerine gönderebilirsiniz.

Game of Lokma Bayilik Başvurusu: https://www.gameoflokma.com

Başvurunuz kısa zaman içerisinde değerlendirilip, tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]
Özet
İnceleme Tarihi
Başlık
Game of Lokma Bayilik - Franchise
Puan
41star1star1star1stargray

Check Also

Buzdağı Su bayilik

Buzdağı Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Su bayiliği almak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz firmalardan bir diğeri Buzdağı Su’dur. Gıda Hareketi raporlarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir