Home / Bayilik Veren Firmalar / Madran Su Bayilik Başvurusu ve Şartları
10.000 TL ile nasıl yatırım yapılır

Madran Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Ambalajlı su satışı sektöründe kaliteli bir bayi ile çalışmak isteyenlere önerimiz Madran Su firmasıdır. Aydın’ın Bozdağan ilçesindeki dolum tesisinde şişelenen ve ambalajlanan Madran Su 1973 yılından beri damacana su sektöründe faaliyet göstermektedir. Başta Aydın olmak üzere ülkemizin bir çok noktasında dağıtım ağına sahiptir. Firmanın üretim tesisleri modernize edilmiş ve otomatik dolum tesisi kurulmuştur. Suyun çıktığı kaynaktan borularla üretim hattına nakledilen su, otomatik makinelerle el değmeden dolum yapmaktadır. İçim kalitesi ile herkesin beğenisini kazanan Madran Su bayilik vererek yeni dağıtım noktaları kurmayı düşünüyor. Su sektöründe Madran Su ile çalışmak isteyenler yazımızın içeriğinde firmanın bayi olma şartlarını öğrenebilirler.

Madran Su Bayilik Şartları ve Özellikleri

Madran Su bayilik şartları

  • Bayilik almak isteyen her girişimci bizlere bayilik başvurusunu gönderebilir. Bayi adayları arasından titizlikle seçim yapılacak ve uygun bölgelerdeki kişiler ile temas kurulacaktır.
  • Bayilik talep eden kişiler firmamıza yapılacak olan yatırım miktarını karşılayabilecek sermayeye sahip olmalıdır.
  • Bayilerimizin ve personellerinin kılık, kıyafet ve davranışlarına özen göstermesi gerekir. Personellerin kıyafetleri düzenli ve temiz olmalı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalıdırlar.
  • Başvurunuz esnasında bizlere bayilik almayı talep ettiğiniz il / ilçe / mahalleyi bildirmelisidir. Firmamızın uygun gördüğü lokasyonlarda bayilik talep ederseniz başvurunuz değerlendirilir.
  • Bayiler damacana satış ofisi ve dağıtım araçlarını kiralamalı veya satın almalıdır. Dağıtım aracı olarak motorsiklet veya ticari araç kullanabilirsiniz.
  • Firmamızdan bayilik alan kişiler işin başlangıcında toplu olarak damacana satın almalıdır.

Madran Su Bayilik Başvurusu

Damacana su sektöründe çalışılacak firma iyi seçilmelidir. Bayisi olacağınız firmanın hem ürünü kaliteli olmalı hem de bütçe dostu olmalıdır. Bu iki durumu tam olarak karşılayan Madran Su sizin için mantıklı bir seçim olacaktır. Firma bayilik başvurusunu aşağıdaki adreslerden kabul etmektedir. E-Mail veya telefon yolu ile firmaya bayilik taleplerinizi iletebilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Hisar Mah. Fabrika Sok. NO 9/A, Bozdoğan/AYDIN
TEL: 0256 414 1139
e-Mail: bilgi@madran.com.tr

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]

Özet
İnceleme Tarihi
Başlık
Madran Su Bayilik Başvurusu ve Şartları
Puan
41star1star1star1stargray

Check Also

Munzur Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Ambalajlı hazır su markaları arasında en başarılı firmalardan birisi elbette Munzur Su’dur. Tunceli’nin Ovacık ilindeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir