Home / Bayilik Veren Firmalar / Sefamerve Bayilik – Franchise

Sefamerve Bayilik – Franchise

Tesettür sektörü ülkemizde belki de en hızlı büyüyen sektörlerden birisidir. Kısa zaman içerisinde bu sektörün bu kadar gelişeceğini belki de kimse tahmin edemezdi. 2010 sonrasında büyük atılım gösteren sektör şu sıralar en karlı iş kollarından birisi. Tesettür giyimde her zaman ihtiyaç duyulan eşarp, türban, şal gibi başlıca ürünler en çok satanlarken abiye elbise, ferace ve kap modelleri de oldukça fazla talep görüyor. Tesettür giyim sektörünün zirvedeki firmalarından olan Sefamerve de bu alanda en kaliteli üretimleri yapan firmalardan birisi. Armine ve Tekbir Giyim ile birlikte sektörün zirvesinde yer alan Sefamerve bayilik veriyor mu ? Bu yazımızda Sefamerve’den bayilik alınır mı sizlere anlatıyoruz. Böylece aklınızdaki tüm sorulara yanıt alacaksınız.

Sefamerve Bayilik Veriyor Mu

sefamerve bayilik veriyor mu

Tesettür giyim sektöründe kısa zamanda büyük bir başarı örneği gösteren Sefamerve firmasından bayilik almak isteyen pek çok kişi bulunmakta. Kendi tesettür giyim mağazasını açmayı planlayanların Sefamerve gibi kaliteli firmadan ürün tedarik desteği almak istemesi son derece normaldir. Ancak onlar için kötü haberlerimiz var. Sefamerve firması şu ana kadar açmış olduğu mağazaları kendi birimleri tarafından açmıştır.

Sefamerve firması bayilik vermemektedir. Bugüne kadar açtıkları tüm mağazaları kendileri açmış ve işletmiştir. Dışarıdan başvuru yapan kişilerin bayilik başvuruları kabul edilmemekte, ayrıca toptan satış şansı da verilmemektedir.

Sefamerve tüm ürünlerini perakende olarak kendi mağazalarında, kendisi satmaktadır.

Sefamerve Alternatifi Firma Var Mı

Sefamerve alternatifi

Elbette. Hiç bir firma alternatifsiz değildir. Sefamerve firması şu an tesettür giyim için bayilik vermemekte ama en az onun kadar kaliteli bayilik veren firma bulunmakta. Bizim sizlere tavsiyemiz kaliteli tesettür ürünleri üreten Zühre Giyim firmasıdır. Aşağıdaki bağlantıdan Zühre Giyim hakkında ekstra bilgiler alabilirsiniz.

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]
Özet
İnceleme Tarihi
Başlık
Sefamerve Bayilik - Franchise
Puan
41star1star1star1stargray

Check Also

Migros bayilik

Migros Bayilik Veriyor Mu – Şartları Neler

Market kurmaya karar vermiş olan kişilerin bayilik seçeneği ararken akıllarına gelen ilk şeylerden birisi Migros …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir