10 Günde 1000 TL Kazandıran İşler

Hızlıca para kazanmak isteyen kişiler kısa zamanda 1000 TL kazanabilecekleri işleri merak ediyorlar. Günlük hayatta ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 1000 lira kazanmaları gereken kişiler için 10 günde 1000 TL kazandıran işler nelerdir anlatıyoruz. Makalemizdeki para kazanma yollarını uygulayarak 10 gün içerisinde ihtiyacınız olan parayı kazanabilir ve harcayabilirsiniz. İşte o önerilerimiz;

Kullanmadığınız Eşyaları Satın

kullanmadığınız eşyaları satın

Evinizde fazlalık yaratan eşyaları satarak para kazanabilirsiniz. Hepimizin evinde uzun süredir kullanmadığı, ihtiyacının olmadığı eşyalar vardır. Evin bir köşesinde tozlanmaya yüz tutmuş bu ürünleri 2.el satış platformlarında satarak ihtiyacınız olan 1000 TL’yi toplayabilirsiniz. Kullanmadığınız bilgisayar, telefon, tablet, bisiklet, oyun konsolu ne varsa satabilirsiniz. 10 gün içerisinde 1000 TL’lik satış yapmanız çok zor olmayacaktır. İkinci el ürünleri satmak için kullanabileceğiniz en basit platform ise Letgo’dur. Hemen Letgo’da bir profil oluşturarak “atsan atılmaz satsan satılmaz” denilen eşyaları satışa koyabilirsiniz.

Tadilat İşleri Yapın

tamirat işleri yapın

Tadilat – tamirat işlerinden anlıyorsanız bu işleri yaparak 10 günde 1000 TL kazanabilirsiniz. İyi bir usta özelliklerine sahip olmanız gerekiyor. Bir kombi tamiri, klima tamiri gibi teknik konularda beceriniz, bilginiz varsa bunu değerlendirebilir ve para kazanmanın keyfini sürebilirsiniz. 10 gün gibi kısa bir sürede tek bir işle dahi 1000 TL kazanç elde etmeniz mümkündür.

BUNU DA OKUYUN: Tadilat İşleri Yapmak İstiyorum Diyenlere 5 Öneri

Akıllı Telefon Alım Satımı

akıllı telefon alım satım

Hızlıca para kazanmak isteyen kişilerin en sık uyguladığı yöntemlerin başında akıllı telefon al-sat işi gelmektedir. Ülkemizde akıllı telefonlara olan ilginin oldukça yüksek olmasını değerlendirmelisiniz. Bu işi yapabilmek için cebinizde 5 bin TL kadar sermayenin olması iyi olacaktır. Sermayeniz ile piyasada en çok talep gören markaların akıllı telefonlarını alıp üstüne kar koyarak satabilirsiniz. 10 günde 1000 TL kazandıran işler arasında en kolay şekilde yapabileceğiniz iş budur.

Tarla İşçiliği Yapmak

tarla işçiliği yapın

Beden gücünü kullanarak para kazanmak isteyen kişilere tavsiye edebileceğimiz bir yöntem tarla işçiliği yapmaktır. Ülkemizde tarım sektörü her ne kadar çökmüş olsa da hala bir şeyler üretmenin amacında olan çiftçilerimiz var. Bu kişilerin ürün toplama, tarla çapalama gibi işlerini yapmak için tarla işçisine ihtiyaç duyduğu bir gerçektir. Büyükşehirlerde bir tarla işçisi günlük yevmiye olarak en az 100 TL kazanmaktadır. Ağır ve yorucu bir iş olan tarla işçiliğini yapabileceğinizi düşünüyorsanız bu yöntemle para kazanabilirsiniz.

Köpek Gezdirmek

köpek gezdiriciliği

Son yılların en basit işlerinden birisi belki de köpek gezdirmektir. Hayvanlar ile aranızın iyi olduğunu düşünüyorsanız köpek gezdiriciliği yaparak 10 günde 1000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Köpeği olan kişiler bu iş için hayli yüksek paralar ödüyorlar. Hele bir de zengin bir muhitte bu işi yapacaksanız bahşişler ve günlük ücretler ile çok iyi kazanç sağlarsınız.

BUNU DA OKUYUN: Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

10 günde 1000 TL kazandıran işler arasından seçim yapmak size kalmıştır. Sizlere verdiğimiz 5 öneriden herhangi birisini uygulayabilirsiniz. Bu işler sayesinde kazanacağınız para ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.