Damacana su satışı işine girmek isteyenler için bu yazımızda Abant Su bayilik almak için neler gerekiyor, Abant Su bayilik şartları nelerdir anlatıyoruz.

Kaya Holding tarafından kurulan Abant Su içimi yumuşak ve kaliteli doğal kaynak suyunu Bolu – Abant’taki kaynaktan çıkartıp şişeledikten sonra satışa hazır hale getiriyor. Uzun süredir bu sektörde yer alan ve ucuzluğuna nazaran yüksek kalitesi ile dikkat çeken Abant Su 2018 yılında yayınlanan “Gıda Hareketi Ambalajlı Su Raporu” çalışmasında 150’den fazla firma arasında 8. olarak kendini ispatladı.

Uzmanlar kaliteli bir suda pH oranının 7-8,5 aralığında olmasına dikkat çekiyor. Abant Su’nun Nisan 2018 tarihinde yapılmış olan su analiz raporunda ise numuneyi alan kurum pH oranını 7.7 olarak tespit etmiştir. Bu nedenle su bayiliği almak isteyenler için Abant Su oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Abant SU Bayilik Almak ve Şartları

abant su bayilik

Damacana su sektörüne girmek isteyenlere Abant Su bayiliği almalarını tavsiye ederiz. Oldukça kaliteli bir hizmeti ucuz fiyata sunan Abant bir çok damacana kullanıcısının tercihi.

Sektördeki payını arttırmak ve yeni bayiler kazanmak isteyen Abant Su aşağıdaki şartları talep ediyor.

– Deponuz ve elemanlarınız Kaya Holding’e yakışır düzeyde hizmet verecek, işini titizlikle ve özenle yapabilecek seviyede olmalı.
– Dağıtım için gerekli olan araçlara (otomobil, motosiklet vs.) gerekli yatırımı yapabilecek bütçesi olmalı.
– Su sektörü tecrübesi olan, bulunduğu yerdeki diğer rakipleri ile düzeyli bir rekabet ortamına girebilmeli.

Yukarıdaki şartları sağladığınızı düşünüyorsanız, cebinizde yatırım için bir miktar para varsa damacana su bayiliği sektörüne girebilirsiniz. Abant Su bayilik başvurunuzu göndermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Abant Su Bayilik Başvuru Formu: http://www.abantsu.com.tr/bayilik-formu

Yukarıdaki formda yer alan bilgileri doldurduktan sonra gönder tuşuna basmanız yeterli. Bayilik başvurunuzu incelemeye alacak olan Abant Su size en kısa süre içerisinde olumlu veya olumsuz olarak dönüş yapacaktır.