Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Firmalar 2020

Eğer evde oturuyorsanız, ek gelire ihtiyacınız varsa iş tecrübeniz olmasa bile evde iş yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımları, evde çocuğu olanlar ve öğrenciler evde ek iş sayesinde bütçelerine katkıda bulunabilirler. Size uygun olduğunu düşündüğünüz firmalar ile irtibata geçerek ek iş almanız mümkündür.

Adana’da evlere iş veren firmalar başında İŞKUR gelmektedir. İŞKUR uygulamaları sayesinde işsizlik oranın düşürülmesi ve çalışanların kayıtlı olarak iş yapmaları teşvik edilmektedir. Ev hanımlarının tercih ettiği bu para kazanma yöntemi evde paketleme işidir. Evde paketlenecek ürünler kapınıza kadar kargo ile getirilir ve bunun için ek ücret ödemeniz gerekmez. İŞKUR paketleme işini yapmak için kişilerin sigortalı olarak bir işte çalışmıyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca kişilerin 18 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması istenmektedir. Ev hanımları bu şekilde oturdukları yerden ortalama 800 TL para kazanabilirler.

Adana evlere ek iş veren firmalar 2020

Türkiye’nin en büyük altıncı ili olan Adana kamuoyu gündemine hep ilginç olaylar, vakalar ile düşse de oldukça güzel bir şehirimizdir. Çeşitli suç faaliyetleri denilince akıllara ilk gelen şehirlerden olan Adana bu kötü ününe rağmen içinde bir çok güzelliği barındırıyor. Harika doğası ve havasıyla yaşamak için güzel bir yer olan Adana’da 2.200.000 civarı vatandaşımız yaşamakta. Bunların büyük bir kısmı asgari ücret veya asgari ücretin bir miktar üstü rakamlara çalıştığı için ay sonunu getirmekte, geçinmekte zorlanıyorlar. Ev masraflarının en büyük kalemini oluşturan kira giderini ödedikten sonra ellerinde sadece yaşamak için bir miktar para kalıyor. Bu nedenle insanlar evde ek iş yaparak gelirlerini arttırarak daha refah içerisinde yaşamak istiyorlar. Biz de bu yazımızda Adana’da yaşayanların bu sorununa parmak basacağız ve Adana evlere ek iş veren firmalar 2019 konumuzda bu şehirde yapılabilecek evde ek iş fırsatlarını anlatacağız.

Adana’da Evlere Hangi İşler Veriliyor?

Adana’da evlere işler şu şekilde sıralanabilir:

  • Çerez paketleme,
  • Poşet paketleme,
  • Toka paketleme,
  • Lastik paketleme,
  • Tütün sarma,
  • Kına paketleme.

Adana’da yaşıyorsanız bu işleri rahatlıkla tecrübeye sahip olmaksızın yapabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz ürünlerin paketlenmesi için çalışabilirsiniz. Bu şekilde Adana’da evlere iş yapmanız halinde ortalama 500 TL ile bin 500 TL arasında para kazanmanız mümkündür.

Adana Çukurova Evlere Ek İş İmkanı

Adana Çukurova evlere iş denildiğinde akla genellikle pamuk üretimi geliyor. Çünkü Çukurova pamuk üretimi konusunda Türkiye’de ilk sırada yer alıyor. Yaz aylarında özellikle mevsimlik işçilere ihtiyaç duyuluyor. Kadınlarımız yalnızca pamuk toplandığı mevsimlerde değil bütün mevsimlerde çalışabiliyorlar. Pamuk paketleme bu işlerden bir tanesidir. Bu iş kadınlar, öğrenciler ve ek iş yapmak isteyen diğer herkes için uygundur. Hasat döneminde pamuklar toplanır ve daha sonra fabrikaya gönderilir. Fabrikada pamuklar iplik olması için dönüştürülür ya da pamuk olarak işlenecek şekilde paketlenerek bekletilir. Paketleme işi yapılması kolaydır. Firma tarafından pamuklar çuvallar içinde evlere kadar gönderilir ve paketleme işlemi yapılır.

Adana Seyhan Evde İplik Paketleme İşi

Adana Seyhan evde iplik paketleme işi genellikle organize sanayi bölgesine bağlı olan fabrikalar tarafından verilmektedir. Adana’da evlere iş için firma seçimini yaparken dikkatli olun ve herkese itimat etmeyin. Özellikle son zamanlarda evlere iş verdiğini iddiaa eden firmalar aslında dolandırıcı olabiliyorlar. Eğer bir firma sizde kart bilgisi, para ya da kişisel bilgilerinizi iş vermek umudu ile sizden isterse, bu kişilerden uzak durun. Önlem olarak ilk aşamada fabrikadan az iş talep edin ve arada güven oluştukça yaptığınız işi artırın. Adana’da üretilen pamuklar fabrikalarda ipe dönüşür. Bu bölgede çok sayıda iplik fabrikası vardır. Ancak fabrikalar iplerin paketlenmesi için kendi bünyesinde bir ekip barındırmaz. Bunu dışarıdan birilerine ek iş vererek yapar. Bu sayede hem ek işi yapan kişi para kazanır hem de firma için daha az maliyetli olur.

Adana’da Evde Nikah Şekeri Yapmak

Adana’da evde nikah şekeri yapmak özellikle düğün sezonun açılması ile artış gösteren bir iştir. Firmalar gelin ve damattan sipariş alırlar ve bunu ek iş yapmak isteyen kişilere yönlendirirler. Belirlenen tarihler içinde alınan işin firmaya teslim edilmesi gerekiyor. Adana’da evlere iş yapmanız için gerekli olan bütün ekipmanlar size firma tarafından sağlanacaktır. Sizin şekeri yapmak için malzeme almanıza gerek yoktur. Bunun içinde slikon tabancası, tüller, kutular, kutuya yapıştırılacak olan aksesuarla ve slikon dahil edilmiştir.

Evde Sarma Sarma İşi

Listemizin ilk sırasında evde sarma sarma işi geliyor. Tam olarak ev hanımlarına yönelik bir iş olan evde sarma sarma işinde yüksek kazançlar elde etmeniz çok kolay olacaktır. Ayrıca bu işi mutfakta becerikli olan üniversite öğrencileri de yapabilir ve sarma satarak gelir elde edebilirler. Sarma işinde malzemeler genellikle size ait olur ve sarmayı sarıp bir lokanta, restorana satışını gerçekleştirerek paranızı kazanırsınız. Bu iş hakkında sitemizde bir yazı yazmıştık detaylıca. Okumak isterseniz tıklayın: Evde Sarma Sarıp Satarak Para Kazanma [İyi Kazanç]

Evde Makale Yazma İşi

Bu iş modeli ise daha çok öğrencilere uygun bir iş diyebiliriz. Evinizde oturduğunuz yerden makale yazarak aylık 1000 TL – 2000 TL çalışma temponuza göre para kazanabilirsiniz. Bu iş için ihtiyacınız olan şeyler elbette bir bilgisayar, internet, ve elektrik. Hepsi bu kadar ve bu şartları karşılıyorsanız şimdi linkini vereceğimiz konumuzu okuyun ve bu iş ile nasıl para kazanılır öğrenin: Evde Makale Yazarak Para Kazanma [Öğrenciler İçin]

İnternetten Para Kazanın

Son tavsiyemiz ise internetten para kazanmaktır. Bir çok kişi bu şekilde para kazanmak ister ama bir süre sonra internetten para kazanılamayacağını düşünerek bu işi bırakır. Bu aslında çok yanlış bir şeydir. Doğru çalışmalar ve doğru iş modelleri ile para kazanmanız mümkündür. Sitemizde bu konu hakkında bir yazı yazmıştık detaylı olarak oradan bu konuyu öğrenebilirsiniz: İnternetten Para Kazanmanın 5 Kolay Yolu [Test Edildi Onaylandı]