Giyim üzerine iş yapmak istiyorsanız kaliteli bir tedarikçi bulmanın zor olduğunu bilmelisiniz. Piyasadaki pek çok hazır giyim markası ile görüşmeniz ve en uygun bayiliklerden birisini bulmalısınız. Bizim sizlere tavsiyemiz eğer bayan giyimi üzerine iş kuracaksanız Addax bayilik almak olacaktır. Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Addax giyim sektöründe çalışabileceğiniz en kaliteli üretici & tedarikçi firmadır.

Merkezi Bilecik olan Addax Tekstil hazır giyim sektöründe en kaliteli iş yapan firmalardan birisi. Kurulduğu günden beri müşteri odaklı çalışan Addax bu politikası ile kısa sürede başarıya ulaştı ve marka değerini yükseltti. Daha çok bayanlara yönelik alt giyim – üst giyim, aksesuar üreten Addax geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Addax Bayilik Şartları Ve Özellikleri

addax bayilik şartları

  • Addax kurum kültürüne uyum sağlayacak girişimci kişiler bayilik başvurusu yapabilir.
  • Giyim sektörüne yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek finansal gücünüz olmalıdır.
  • Addax olarak bayan giyim ürünlerini bayilerimize tedarik ediyoruz.
  • Güncel Addax ürünleri ile müşterilerinize yeni trendleri sunabilirsiniz.
  • Addax ile giyim sektörüne girmek isteyen girişimciler ile çalışmak istiyoruz.
  • Şubede yeterli sayıda personel çalıştırılmalıdır. Müşterilere hızlı hizmet verebilmek için personel sayısı optimum seviyede tutulmalıdır.
  • Bayilik alacak kişiler banka teminatı göstermelidir.
  • Açacağınız Addax şubesinin şehrin işlek noktalarında açmalısınız. Bunun için en uygun yerler çarşı, cadde, park yakınlarındaki dükkanlardır.

Not: Addax’a yapılması gereken yatırım miktarı için firma yetkilileri ile görüşmeli ve net fiyat talep etmelisiniz. Addax bayilik fiyatları bulunulan bölgeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firmanın yetkilileri her bayi adayı için fiyatlandırma çıkartacaktır.

Addax Bayilik Başvurusu

addax bayiliği

Bayan giyim bayiliği arıyorsanız en mantıklı tercihin Addax’dan bayilik almak olacağını söyleyebiliriz. Yüksek marka algısı ile bayanların sık sık tercih ettiği Addax ürünleri sizi piyasada bir adım öne geçirecektir. Bayilerine sunduğu kaliteli hizmet ile karlı bir yatırım yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Addax Bayilik Başvurusu TEL: 0 228 315 0 444

Firma İletişim
Addax Tekstil Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti
Adres: 4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252 Bozüyük BİLECİK
TEL: 0 228 315 0 444