Buca’da Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Hayat pahalılığının artması nedeniyle insanların büyük bir kısmı evde ek iş yapmanın yollarını arıyor. Uzun saatler evde kalan insanlar ek iş fırsatlarını değerlendirmek ve evde yapabileceği işler arıyorlar. Bunların başında ev hanımları ve öğrenciler geliyor. Evin ekonomisine katkı sağlamak, mutfak alışverişi yapabilmek için ufak miktardaki kazançlar sağlamak dahi bu kişilere ekstra olarak kolaylık sağlıyor. Biz de ev hanımlarını ve Buca’da yaşayan öğrenci nüfusunu düşünerek Buca evlere ek iş veren firmalar yazımızı yazmaya karar verdik. Bu yazımızın içerisinde Buca’da yapılabilecek ek iş fırsatlarına dair bilgiler bulabileceksiniz.

Buca Evlere Ek İş Veren Firmalar

İzmir’in en popüler ilçelerinden birisi olan Buca ilçesi kalabalık nüfusu ile yoğun bir iş gücü potansiyeli barındırıyor. İlçedeki çoğu vatandaşın öğrenci olması ve kadın nüfusunun büyük çoğunluğunun ev hanımı olması Buca’da evlere ek iş veren firmaların dikkatini çekiyor. Bu şehirde yaşıyorsanız evde ek iş bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Buca evlere ek iş veren firmalar genellikle tekstil ve temizlik ürünleri üzerine çalışmaktadır. Tekstil konusunda büyük bir iş potansiyeli vardır ve tekstil işlerini kolaylıkla öğrenciler ve ev hanımları yapabilmektedir. Evlere ek iş veren tekstil firmaları genellikle giysi düğme dikimi, giysi üzerine boncuk dizimi, kazak ve tişört üzerine model örme gibi işleri vermektedir. Eğer sizde bu tür işleri yapabileceğinizi düşünüyorsanız bu firmalar ile görüşerek iş alımı yapabilir ve yaptığını iş parçası başına para kazanabilirsiniz.

Buca’da Evde Ek İş Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır ?

Evde ek iş yaparak kazanabileceğiniz para miktarı sizin arzunuza, azminize bağlı olarak çok fazla değişiklik gösterecektir. Eve iş veren tekstil firmalarının tamamı yapılan parça başı iş üzerinden ödeme yapar ve sizlerden en fazla işi yapmanızı bekler. Parça başına ücretleri düşük olsa da aynı işten yüzlerce yaparsanız oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz. Bir öğrenci ve ev hanımı için ayda ekstradan kazanabileceği 500-1000 TL arası bir para bile çok büyük ekonomik katkı sağlayacaktır.

Buca’da Evlere İş Veriyorum. İşçi Arıyorum…

İzmir’in incisi Buca ilçesinde evlere ek iş veren bir işverenseniz ve işçi arıyorsanız aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece Buca’da ek iş arayan öğrenci ve ev hanımları sizin ile temas kurabilir ve işçi olarak çalıştırabilirsiniz…