Türkiye’de en çok alışveriş yapılan giyim mağazalarından birisi olarak Colin’s mağazalarını gösterebiliriz. Kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları ile giyim alışverişi yapacak olanların ilk tercihleri arasında yer alan Colin’s girişimcilerin de hedefine girmiş durumunda. Giyim mağazası kurmayı düşünen kişilerin bayilik alma planları yaptığı Colin’s markasını bu yazımızda sizlere tanıtacağız. Colin’s bayilik veriyor mu, Colin’s franchise ücreti ne kadardır bu yazımızdan öğrenebileceksiniz.

1983 yılında Eroğlu Holding tarafından kurulan Colin’s hazır giyim sektöründe yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile kısa zamanda başarıyı yakalamıştır. “Hazır giyim sektörünün çok ötesinde ürün ve hizmetleri ile insanları daha iyi hissettirme” sloganını kullanan Colin’s bu sözü misyon olarak belirlemiş ve uygulamıştır. Şu an 38 ülkede toplamda 600’den fazla mağaza ile hizmet veren Colin’s hazır giyim sektörünün önemli bir aktörüdür.

Colin’s Bayilik Veriyor Mu

Colin's bayilik veriyor mu

Giyim sektörüne girmeyi planlayan girişimciler bu sektörde Colin’s ile ortak çalışmayı ve Colin’s’den ürün tedarik etmeyi düşünüyor. Bu nedenle de bizlere sık sık Colin’s mağazalarının franchise – bayilik verip vermediğini soruyorlar.

Bu soruya cevap vermek için kısa bir araştırma yaptık ve Colin’s’in şu an bayilik vermediğini gördük. Bu üzücü bir haber ancak şu an Colin’s bayilik alamazsınız. Colin’s’i kuran şirket şu sıralar bayilik vermiyor.

Bu politikanın amacının Colin’s mağazalarının kalitesini üst seviyede tutmak olduğunu düşünüyoruz. Tıpkı Colin’s gibi bir çok büyük hazır giyim mağazası da bu şekilde bayilik vermiyor.

Colin’s Alternatifi Giyim Bayiliği

Colin's alternatifi firma

Colin’s bayilik vermiyor ancak diğer bayilik veren giyim markalarını tercih edebilirsiniz. Giyim sektöründe yine en az Colin’s kadar kaliteli ürünleri ile meşhur olan Collezione markasını değerlendirebilirsiniz. Collezione girişimcilere bayilik vermekte ve bu alanda profesyonel destek sağlamaktadır.

Aşağıdaki konumuza tıklayarak Collezione hakkında ekstra bilgiler alabilirsiniz.