Denizli’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Denizli’de yaşıyor ve boş zamanınızda para kazanmak istiyorsanız, Denizli’de evlere iş veren firmalar tam da size göre! Öğrenciyseniz, ev hanımıysanız ya da ek gelir elde etmek isteyen biriyseniz siz de bu ilanlar arasından sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüze başvurunuzu yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz!

Denizli’de eve iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Farklı iş kollarının yer aldığı şehirde paketleme dahil pek çok işi yapabilirsiniz. Paketlemesi yapılabilecek ürünler arasında şunlar yer alır:

 • Kına
 • Mandal
 • Toka
 • Kürdan
 • Nikah şekeri
 • Kuruyemiş

İnternet üzerinden bulunan ek iş sayesinde siz de aylık gelirinizi artırabilirsiniz. Gün içerisinde sadece birkaç saat ayırarak para kazanmanız mümkündür. Mesaili bir işte çalışmıyorsanız bu işe daha rahat vakit ayırabilirsiniz.

Denizli’de havlu kenarı işi başta olmak üzere farklı sektörlerde pek çok iş bulabilirsiniz. Yapacağınız işe, işin kalitesine, adetine ve tecrübenize göre alacağınız ücret değişiklik gösterebilir. İyi miktarda kazanç elde etmek için işinizi iyi yapmanız ve daha önceden firma ile konuştuğunuz teslimat tarihinde işinizi teslim etmeniz gerekmektedir. Denizli’de evlere iş ararken internette kötü niyetli kişilere denk gelebilirsiniz. Bu kişilere karşı dikkatli olmanız gerekir. İş verme vaadi ile sizden kart bilgisi, para ya da kimlik bilgileri istenebilir. Bu kişilere kesinlikle bilgilerinizi vermeyin ve onlardan uzak durun.

Denizli’de Evlere İş Veren Firmalardan Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Denizli’de evlere iş veren firmalardan kazanılacak para miktarı tamamen kişinin ne kadar üretim yaptığı ile alakalı bir durumdur. Bir fabrika çalışanı ortalama 2 bin 20 TL maaş alır. Evde ek iş yaparak bu fiyatı kazanabilirsiniz. Ancak bu işte en güzel taraf kişinin sabit bir maaşa bağlı olmaması, üretim miktarını artırdığı zaman gelirini de artırma şansı olmasıdır. Denizli’de evlere iş denildiğinde akla ilk gelenlerden bir tanesi havlu kenarı işleme ile kadınlar 2 bin 400 TL’ye kadar gelir elde edebilirler. Hızlı el becerisi olanlar ve yetenekli kişiler bu işten kazandıkları miktarı artırabilirler. Bu işleri yaparken genellikle sigortalı olmazsınız. Ancak eğer uzun süre boyunca işte çalışırsanız, şirket sigortanızı yapmaya sıcak bakabilir.

Denizli’de Evde Tekstil Malı Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Denizli’de evde tekstil malı paketleme işi sayesinde el becerilerinizi kullanarak para kazanmanız mümkün olur. Özellikle bu işi grup halinde yapmanıza imkan varsa kazancınızı yükseltebilirsiniz. Bireysel olarak tekstil malı paketleme işinden ortalama bin TL gibi bir kazanç elde ederken, grup halinde yapacağınız çalışma sayesinde 4 bin TL gibi bir aylık kazanç elde etmeniz mümkün olur. Grupla çalışmanız halinde eldeki işi daha kısa sürede bitirmiş olursunuz. Bu nedenle işin grup halinde yapılması tavsiye edilmektedir. İş kapınıza kadar getirilir ve belirlenen teslim tarihinde işi teslim etmeniz istenir.

Denizli’de Evde Havlu Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Denizli’de evde havlu paketleme işi ile para kazanmak genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Firmalar ürettikleri havluları gruplara ayırır. Banyo havlusu, el havlusu ve mutfak havlusu farklı gruplarda yer alan havlu türleridir. Bazı firmalar ürettikleri havluları desenlerine ve renklerine göre de gruplamak isteyebilir. Paketleme işi bittiği zaman, havlular poşetlere yerleştirilir ve firma etiketi poşet üzerine basılır. Denizli’de evlere iş olarak havlu paketlemeyi tercih etmeniz halinde gerekli olan malzemeler size firma tarafından getirilir. İş bitince yine firma gelir ve ürünleri sizden alır. Bu iş genellikle Denizli Babadağ çarşısında çalışan firmalar tarafından evlere verilmektedir. Eğer böyle bir iş yapmak isterseniz bu çarşıyı ziyaret edebilirsiniz. Denizli ile İzmir yakın olduğu için İzmir’de olan firmalar da bu işi Denizli’ye bazen kargo ile göndermektedir. Bu ilanlara da başvuru yaparak şansınızı deneyebilir, ek gelir kazanabilirsiniz.

Denizli’de Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak

Türkiye’nin en turistik yerlerinden biri olan Pamukkale bu şehirde yer alır. Şehrinize gelmiş olan yerli ve yabancı turistlere satmak için anahtarlık yapabilirsiniz. Buna ek olarak magnet ve bileklik gibi ürünleri de üretmeniz mümkündür.

 

Evde iş imkanı arayan kişiler Denizli’ye özgü ürünleri imal edip bunları çeşitli dükkanlara satabilir. Dükkanlarla anlaşarak bu işi tam manasıyla ticarete dökebilirsiniz. Bu sayede geniş bir kitleye hitap etmeniz mümkündür.

 

Denizli’de Evden Çalışarak Hangi İşler Yapılır?

Denizli’de ikamet eden ve bir şekilde gelire ihtiyaç duyan kişiler şu işleri yapabilir:

 • Ütü ve temizleme işi
 • Reçel yapımı
 • Hamur işi ve pasta yapımı
 • Nikah şekeri hazırlama
 • Davetiye yazma
 • İnternet işleri

Evde yürütülebilecek ütü işi sayesinde bol miktarda para kazanabilirsiniz. Çevrenizdeki kuru temizlemeler bazen fazladan elemana gereksinim duyabilirler. Kıyafetleri temizleyerek ve ütüleyerek para kazanabilirsiniz. Evde yapılacak işler genellikle herhangi bir mesai saatine sahip değildir.

Denizli’de Evden Öğretmenlik Yapmak

Lisans mezunu bir öğretmenseniz ya da bir konuda eğitmenlik yapabilecek seviyedeyseniz evden öğretmenlik yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hizmet veren eğitim sitelerine bağlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Eğitim videoları yükleyebileceğiniz gibi canlı bağlantılarla ders de verebilirsiniz.

Yoga, fitness, yüz yogası, pilates ya da zumba konusunda eğitim yetkiniz varsa video dersleri sayesinde para kazanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi YouTube ve Instagram üzerinden ders vererek kendine bir gelir kapısı açar. Evde iş yaptıran firmalar yerel olabildiği gibi uluslararası şirketler de olabilir.

Denizli’de Oda Kiralayarak Para Kazanmak

Oturduğunuz ev kendinize aitse ve en az bir odanız boşsa bu odayı kiraya vererek para kazanabilirsiniz. Klasik yöntemlerle kiraya verme seçeneğini riskli buluyorsanız dünya çapında isim yapmış internet sitelerini kullanabilirsiniz.

Denizli bol miktarda turisti ağırlayan bir şehir olarak bilinir. Bu durumu fırsata çevirerek evdeki odanızı ya da diğer evlerinizi birer pansiyona dönüştürebilirsiniz. Kurumsal bir şirketle çalışacağınız için tüm süreç gayet profesyonel bir biçimde akar. Konaklama ücretinden alınan komisyon dışında bir harcama çoğu zaman söz konusu olmaz.

Eve iş veren firmalar mutlaka fabrikalar ya da yerel işletmeler olmak zorunda değildir. Global bazı şirketler üzerinden gelir miktarınızı artırabilirsiniz. Oda kiralamak bu seçeneklerden sadece biridir.