Damacana su bayiliği alarak kendi şubesini açmak isteyenler için en iyi tercihlerden birisi elbete Elmacık Su’dur. Sektöre yeni adım atacak olanlar için bu yazımızda Elmacık Su bayiliği nasıl alınır, Elmacık Su bayiliği için şartlar nelerdir anlatıyoruz.

Elmacık Su Bayilik Almak ve Şartları

elmacık su bayilik

Lezzetli içimi ile çoğu kişi tarafından en çok beğenilen su markası olan Elmacık Su Sakarya ili Hendek İlçesi’ndeki Elmacık Sıradağları’nda yer alan Gölyayla mevkiisinden çıkartılıyor. Elmacık Su’yu diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği suyun çıkartıldığı kaynağın yerleşim yerlerine çok uzak bir yükseklikte olması nedeniyle insan faktöründen etkilenmemesi ve su kaynağında herhangi bir tahribat, kirlilik vs. oluşmamasıdır.

Kaynağından çıkartıldıktan sonra herhangi bir işleme tabii tutulmayan ve el değmeden şişelenen Elmacık Su 7, 96 Alkali pH değerine sahiptir. Uzmanlar tarafından kaliteli bir suyun pH oranının 7-8,5 aralığında olması gerektiği söylendiği için Elmacık Su bu noktada da kalitesini ispat ediyor.

Diğer su markalarından farklı olarak bir kapak tasarımı ve ambalaj sunan Elmacık Su’da kırmızı tonda bir tasarım kullanılıyor. Böylece diğer mavi kapaklı su firmaları arasında dikkat çekici bir avantaj sağlıyor.

Bayilik sistemi ile Türkiye’nin her yerinde hizmetlerini sürdürmek isteyen Elmacık Su bayilik programını da devam ettiriyor. Damacana su sektörüne katılacak olanlara uygun şartlarda bayilik vererek kendi damacana su satış merkezini kurmak isteyenlerin başvurularını kabul ediyor.

Siz de bu sektöre girerken arkanızda Elmacık Su kalitesi olsun istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak Elmacık Su bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Elmacık Su Bayilik Başvuru Formu: http://elmaciksu.com.tr/tr/bayilik-basvuru-formu/

Yukarıdaki bağlantıda yer alan bayilik formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra gönder butonuna tıklamanız yeterli. Bayilik başvurunuz Elmacık Su bayilik programı yetkilileri tarafından incelendikten sonra size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.