Erciyes Börek Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Erciyes Börek Bayilik Alma Şartları

Erciyes Börek ev hanımlarından sofranıza sloganı ile yola çıkarak gıda sektöründe önemli bir eyere sahip olmayı başarmıştır. Siz de bu markanın tescillenmiş başarı ve tecrübesini arkanıza alarak bayi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Erciyes Börek yolculuğuna 17 sene önce çıkmıştır. Taze ve sıcak servisleriyle bilinen marka, gıda sektöründe lider olmayı başarmıştır. Böreklerden baklavalara ve geleneksel lezzetleri kadar zengin ürün seçeneği sunan markayı ağzının tadını bilenler tercih etmektedir.

Erciyes Börek bayiliği alarak siz de bu harika tatları müşterilerinize servis edebilirsiniz. Bayilik almanız, yıllık tecrübeye sahip olmanız ve hazır bir müşteri kitleniz olması anlamına gelecektir. Geleneksel tatları yemeyi sevenlerin uğrak noktası olan Erciyes Börek’le güzel kazanç elde edin!

Erciyes Börek Bayilik Şartları Nelerdir?

Erciyes Börek bayiliği şartları yerine getirilmeden bayi olmak mümkün değildir. Kurumsallığın en önemli ilkeleri arasında yer alan hijyenden tutun da pek çok farklı nokta olmakla birlikte, bu ilkelerin en başında ofis özelikleri gelir. Ofis özelliklerinden yerine getirilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yeri en az 100 metre kare olmalıdır.
  • İş yerinin ana yola cephesi bulunmalıdır.
  • Depo alanları olmalıdır.
  • İş yeri kat yüksekliği en az 3 metre olabilir.
  • İş yerinin araba ve yaya trafiği yoğun olduğu yerde olması gerekir.
  • Bayilik şartlarının yer aldığı sözleşemeye uyulması gerekir.

Bayilik almak isteyen kişilerin çalışkan, işinin başında, disiplin insan olması da başarıya ulaşılması adına son derece önemlidir. Kişilerin bu özelliklere sahip olması işin başarıya ulaşma ihtimalini yükselterek daha çok kazanç elde etmenizi sağlar.

Erciyes Börek Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak için ödenmesi gereken ilk bedel 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Bayilik için oluşturulan sözleşmenin detayına göre ödenmesi gereken bedel daha yüksek ya da daha düşük olabilir. Bayilik bedeli ödendikten sonra gelirden pay vb. ödemelerinin de yapılması gerekiyor.

Erciyes Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Erciyes Börek bayiliği almak için tek yapmanız gereken şey karar vermektir. Kararınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu yapmak için Erciyes Börek resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada bayilik başvuru formunu doldurun ve bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra gönder butonuna basın.

Erciyes Börek’in Kaç Tane Bayisi Var?

Erciyes Börek bayi sayısı 30’un üzerine çıkmıştır. Bayilik sayısının daha çok artması planlanmaktadır. Bu sayede marka bütün yurtta bilinecektir.

Erciyes Börek Müşteri Hizmetleri İletişim

Erciyes Börek müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 856 49 37 rakamlarını tuşlayın. Bu numara üzerinden bayilik hakkında daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Ayrıca görüş ve önerilerinize de buradan dile getirebilirsiniz.