Türkiye’nin en popüler, en fazla tüketilen su firmalarından olan Erikli’den bayilik nasıl alınır, Erikli su bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Damacana su satış bayisi olmak isteyenler için en iyi tercih Erikli’dir.

Yerleşim noktalarına oldukça uzak bir noktada 2300 metre yükseklikte Uludağ’ın zirvesindeki kaynağından çıkartılıp titizlikle ambalajlanan Erikli suları ülkemizde en çok tüketilen su markalarından birisi. Pek çok eve ve kurumsal şirkete girmeyi başaran Erikli’nin bu başarısı elbette lezzetli içimi ve kaliteli üretime borçludur. Yaygın bayilik ağı ile ülkemizin en köşe noktasında dahi ulaşılabilen bir su markası olması Erikli’yi sektörün lider firmalarından birisi haline getirmiştir.

Su bayiliği alarak bu sektörde yatırımlar yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden olan Erikli bayilik sistemini geliştirmek için ülkemizin her noktasından yeni iş ortakları aramaktadır. Dağıtım ağını geliştirmek ve henüz ulaşamadığı noktalarda hizmetlerini sunmak için 2019 yılında da bayilik veren firma bazı kriterleri şart koşuyor.

Erikli Su Bayilik Şartları

erikli su bayilik şartları

– Su sektöründe gerekli olacak yatırım finansmanına sahip olan.
– Su dağıtım ekipmanlarına sahip olan (otomobil, motorsiklet)
– Su bayisinde çalışabilecek yetkinlikte bayi personeline sahip olmak.
– Bayi içerisinde gerekli olan bilgisayar, telefon, masa sandalye gibi ofis ekipmanlarına sahip olmak.

Erikli Su yeni bayilik alacak kişilerden yukarıdaki şartları yerine getirmelerini talep etmektedir. Su sektörüne yatırım yapabilecek birikiminiz varsa Erikli Su bayiliği başvurusu yapabilirsiniz.

Erikli Su Bayilik Başvurusu

erikli su bayilik

Ülkemizin en köklü su firmalarından olan Erikli Su resmi websitesinde herhangi bir bayilik başvurusu formu hazırlamamıştır. Bu nedenle resmi websitesi üzerinden bayilik başvurusu gönderilememektedir.

Erikli Su bayiliği almak için firmanın merkez ofisi ile görüşmeler gerçekleştirip, Erikli’den bayilik almak istediğinizi belirtmelisiniz. Sektörde eğer bulunduğunuz noktada Erikli’nin yeni bayiye ihtiyacı var ise büyük ihtimalle bayilik anlaşmanız kabul edilecektir. Aşağıdan Erikli’nin merkez ofis iletişim hattını öğrenebilirsiniz.

Erikli Su Merkez Ofis

GENEL MÜDÜRLÜK
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Akkom 2. Blok, Kat:9 Ümraniye/İstanbul
Tel: 0 (216) 636 69 00 Fax: 0 (216) 636 69 10

Damacana su bayiliği almak için bu konumuzu da ziyaret edebilir ve diğer damacana su bayilikleri veren firmalardan da bayi olmayı talep edebilirsiniz.