Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Etiler Marmaris Bayilik Alma Şartları

Uzun yıllar önce gıdada başlayan tüketim alışkınlığına harika çözümler yaratan Etiler Marmaris, Türkiye’nin farklı illerinde şubelere sahiptir. Şubeler müşterilere üstün kalitede hizmet sunar. Siz de bu markanın bir parçası olabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin.

Etiler Marmaris döner, köfte, burger, soğuk sandviç, kahvaltı gibi zengin seçenekli ürünler sunar. Etiler Marmaris kurulduktan kısa süre sonra gıda sektöründe öncü bir konuma sahip olmayı başarmıştır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için de şube sayısını artırmıştır.

Etiler Marmaris bayiliği alarak bu şubelerden birisi siz olabilirsiniz. Sıfırdan başlamadan ticaret hayatına atılmak isterseniz bayilik almak en mantıklı seçeneklerden bir tanesidir. Etiler Marmaris bayi sahipleri aylık iyi kazançlar elde edebilmektedir.

Etiler Marmaris Bayilik Şartları Nelerdir?

Etiler Marmaris bayiliği şartları yerine getirildikten sonra firmaya başvurunuzu ileterek bu yolcuğa çıkabilirsiniz. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bayilik almayı planlayan kişilerin merkez tarafından verilecek eğitimlere katılması zorunludur.
  • İş yeri yaya ve araçların yoğun olarak bulundukları bir yerde konumlanmış olmalıdır.
  • İş yeri içinde merkez tarafından belirlenmiş olan reklam ve tabelalar kullanılmalıdır.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin işlerine sahip çıkmaları ve işini sevmeleri gerekir.
  • İş yerinde çalışacak olan personel bayilik almak isteyen kişi tarafından belirlenecektir.

Bu şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu yapmanızda fayda var.

2020 Etiler Marmaris Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bu işe başlamak için ilk önce belli bir yatırım bedelini karşılamanız gerekir. Bu bedel ortalama 300 bin TL olarak belirlenmiştir. Bayilik alarak başarı ortaklığına sahip olursunuz. Express şube ve klasik şube olarak iki farklı seçenek bulunuyor. Hangi seçeneği tercih edeceğinize göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor.

Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır?

Etiler Marmaris bayiliği almak için kişilerin resmi internet adresi üzerinde yer alan bayilik başvuru form unu doldurmaları yeterli oluyor. Formunuz yetkili kişilere iletildikten sonra belgeler inceleniyor ve mutlaka size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılıyor.

Etiler Marmaris’in Kaç Tane Bayisi Var?

Etiler Marmaris bayi sayısı toplam 15 il için 49 şube olarak belirlenmiştir. Bütün Türkiye’ye ve daha sonra yurt dışına yayılma hedefi bulunmaktadır. Kazandıran bayilik yapısı, dinamik ve eğitimli personeli, eşi benzeri olmayan lezzetleri ile Etiler Marmaris’ten vazgeçemeyeceksiniz.

Etiler Marmaris Müşteri Hizmetleri İletişim

Etiler Marmaris müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 384’dür. Bu numara özel olarak bayilik almak isteyen kişiler için tahsis edilmiştir. Bayilik hakkında detaylı bilgiye bu numaradan mesai saatleri içinde ulaşmanız mümkündür. Siz de bayi olun, siz de kazandıran bayilik yapısının tadını çıkarın!