Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ülkemizde yaşadığımız ekonomik darboğaz herkesin malumudur. 2018 yılında yaşanan dövizdeki ani şok etkisi yeme-içme sektörü ve doğalgaz, elektrik, ev kirası gibi faturalardaki artış ile yaşam kalitesini çok düşürmüş durumda. 2019 yılı için asgari ücretlilere 417 TL zam yapılarak yeni asgari maaş 2020 TL olarak belirlense de bu maaş ile geçinebilmek de çok zor. Çünkü artık her şey eskisinden daha pahalı olacak ve ay sonunu getirmek ekstra olarak zorlaşacak. Bu nedenle insanlar akşam iş çıkışında evde yapabilecekleri ek iş aramanın derdine düşüyorlar. Buradan sağlayacakları ek gelirler ile yaşam standartlarını bir parça yükseltemebilmek ve daha rahat yaşamak için uğraşıyor. Bizler de bu durumları bildiğimiz için ekisajandasi.com sitemizde evde ek iş ilanları ile sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da bu durumun neticesi olarak evde çorap paketleme işi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

evde çorap paketleme işi

Evde yapılabilecek rahat işlerden birisi olan evde çorap paketleme işi basit bir iş olarak sizlere önerebileceğimiz bir iştir. Ev rahatında çalışarak bu şekilde para kazanabilmeniz gayet mümkündür. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar bu kişiler ile görüşerek onlara işi nasıl yapacağını uygulamalı olarak anlatır. Genelde tekstil firmalarından çıkan çoraplar evde ek iş yapmak isteyenler tarafından paketlenir ve satışa uygun hale getirilir. Bu işi veren kişiler sizi ilk başta deneme olarak işe alacağı için elinize düşük miktarda iş verilir ve bu işleri kısa sürede yapmanız beklenir. Örnek olarak başlangıçta yarım çuval çorap paketlemeniz istenirken daha sonralarda bu ürün miktarı artışa geçecektir. Eğer siz işinizi düzenli bir şekilde ve vaktinde hallederseniz elinize hep daha fazla ürün verilecektir ve işleri kısa sürede bitirmeniz talep edilecektir.

Evde çorap paketleme işi veren firmalar için bulunduğunuz şehirdeki tekstil atölyelerini ziyaret etmeli ve buralarda iş kovalamalısınız. Atölyeler bu tarz işleri dışarıya vererek hem zamandan hem de sigortalı işçi çalıştırma maaliyetinden kurtulmaktadır. Bu nedenle bu tarz tekstil atölyelerini ziyaret etmenizde fayda vardır.

Evde Çorap Paketleyerek Kaç Lira Kazanılır ?

Karlı bir evde ek iş modeli olan evde çorap paketleme işi ile yüksek miktarda kazanç elde edebilirsiniz. Akşamları evde çocuklarınız ve eşiniz ile yapabileceğizin bu iş sayesinde ev ekonomisine 2000 TL kadar ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu rakam günümüz şartlarında çok da fena sayılmaz.

Evde Çorap Paketleme İşi Veriyorum. Bana İşçi Lazım…

Bu şekilde bir işverenseniz bizimle aşağıdaki yorum kısımından iletişim kurabilirsiniz. Sizin iş ilanınızı burada yayınlayarak aradığınız işçileri bulmanızı sağlayabiliriz.