Evde Leblebi Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde leblebi paketleme işi, sektörde sezonluk olarak çalışabileceğiniz, diğer paketleme işleri ile aynı şekilde yapılan bir ek iştir. Çalışmak için yeterli vakti bulunanların tercih edebileceği bir ek iştir. Size topluca verilen leblebileri, istenilen gramajda paketleyerek, yine size verilen etiketleri üzerine yapıştırmanızla yapabileceğiniz bir iş. Bilgi veya tecrübe istemeden sadece birazcık dikkate ihtiyacınız olacak ev hanımları için ideal para kazanma yollarından bir tanesidir.

Evde leblebi paketleme işi için telefon numaraları üzerinden bu işi yapmak isteyen kişiler ile bağlantıya geçebilirsiniz. Evde leblebi işi kolay olmakla birlikte aynı zamanda karlı bir iştir de. Firmalar bir eleman istihdam ettikleri zaman bir eleman için hem yol, yemek hem de sigorta gibi giderleri ödemek durumunda kalıyorlar. Oysa evden eleman istihdamı sağlandığı zaman bu ücretlerin ödenmesine gerek kalmıyor. Bu durumda hem işi veren firmalar hem de iş alan insanlar kazançlı oluyor. Bazı firmalar yapılması gereken işleri kişilerin evlerine kadar gönderiyorlar. Çalışanların herhangi bir ücret ödemeleri de gerekmiyor.

Evde Leblebi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde leblebi paketleme işi yapmak için özel bir yeteneğinizin olması gerekmiyor. Hemen herkes leblebi paketleme işini yapabiliyor. Fakat elbette çalışan olarak kişilerin yerine getirmeleri gereken bazı sorumlulukları bulunuyor. Çalışan kişilerden çoğu firma 40 yaşın altında olmalarını istiyor. Buna ek olarak eğer çalışana iş kargo aracılığı ile gönderilecekse, kişinin ev adresinin firmaya çok uzak olması tercih edilmiyor. Bazı firmalar işe başlamadan önce çalışanlar için kısa bir deneme süresi uygulaması yapabiliyor.

Evlere Kargo ile Leblebi İşi Yapmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekiyor?

Evde leblebi paketleme işi için sahip olunması gereken özellikler en başta biraz zormuş gibi görünse de aslında hiç zor değildir. Yalnızca işi yapacak olan kişilerin disiplinli olmaları gerekiyor. Evde leblebi işi yapıyorsanız belli miktarda el becerisine de sahip olmanız gerekiyor. Zaten işi yapmaya devam ettikçe her geçen gün eliniz bu işi yapmaya biraz daha alışır. Daha hızlı ve kaliteli şekilde iş yaparsınız. Bu sayede işe ilk başladığınız zaman ile kıyaslama yapıldığı zaman, ileriki dönemlerde çok daha yüksek miktarlarda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de evinizden bile dışarı çıkmadan.

Firmalar Nasıl Bulunur Kimler Yapabilir?

Bu işinde diğer para kazanma yolları gibi dikkat etmeniz gereken noktaları var. En önemlisi hijyen. Sonuç olarak gıdalarla çalıştığınız için bu gıdaların hiç bir şekilde bozulmaması gerekiyor. Bu sebeple sizlerde paketleyeceğiniz ve size toplu olarak gelen leblebilere herhangi bir sıvı veya herhangi bir hijyensiz ortamda olmamasına dikkat ediniz. Çok fazla sıcak veya soğukta tutmayınız, oda sıcaklığı yeterlidir. Ayrıca size verilen gramajın ne üstünü ne altını koyunuz. Aksi takdirde ya fazla poşet, yada fazla leblebi elinizde kalabilir.

Evde leblebi paketleme işi için en ideal kesim ev hanımlarıdır. Çünkü bu iş sezonluk bir iştir. Yani 2 ay devam eder üçüncü ay bu iş olmayabilir. Bu sebeple o iki ay içerisinde çok yoğun çalışmanız gerekebilir. Bu sebeple günde en az 6-7 saat çalışabilecek kişilerin bu işe başvurması gerekiyor. Çok fazla çalıştığınız zaman ekstra komisyon sağlayabilirsiniz.

Evde Leblebi Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde leblebi paketleme işinden para kazanmak isterseniz mutlaka düzenli olarak çalışmanız gerekiyor. Gününüz önemli bir kısmını bu işe vermeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Eğer bir gün çalışır, ikinci gün çalışmaya devam etmezseniz, yani işinizde sürekli olmazsanız, para kazanamazsınız. Para kazanırken ödemeyi yaptığınız iş başına alırsınız. Yani her bir leblebi paketinin fiyatı vardır. Tek paket fiyatı 50 kuruş gibi düşük olsa da, bir gün içinde yüzlerce leblebi paketleyebileceğinizi düşündüğünüz zaman iyi bir gelir elde etmiş olursunuz. Bu işten en az asgari ücret kadar gelir elde edebilirsiniz. Dilerseniz, sınırları biraz zorlayarak asgari ücretin üzerine çıkabilirsiniz.

Leblebi Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde leblebi paketleme işi yapan firmalara ait telefon numaraları aracılığı ile bu firmalara ulaşabilir, işi yapmak isterseniz bu firmalara başvuru yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iş yapacağınız firmaların güvenilir olmasından emin olmaktır. Firmaların profesyonel ve bilinir olmasına dikkat edin. Ne olduğu belli olmayan firmalara başvuru yapmanız önerilmez.

Evlere Kargo ile Leblebi İşi Gönderen Firmalar Var mı?

Evde leblebi paketleme işini kargo ile eve göndermek en kazançlı para kazanma yöntemleri arasında yer alır. Evde leblebi işi yapmak isteyen kişiler evlerini bırakıp firmaların belki de sanayi bölgelerinde yer alan ofislerini ziyaret etmek istemezler. Firmalar bunun yerine çalışanları için kargo şirketleri ile anlaşma yaparlar ve çalışanların evlerine kadar işleri gönderirler. Çalışanların bu süreçte istenilen zamanda işleri tamamlaması ve kargo ile işleri firmaya teslim etmesi gerekiyor.

Paketleme işi ülkemizde belki de en çok kazandıran ek iştir. Bilgi ve tecrübe isteyen işlere göre az kazandırabilir fakat sektörün canlı olması ve küçük ve orta büyüklükteki firmaların makina alım güçleri olmadığı için, ürünleri paketletmek istemesi, her ay bu sektörün canlı olmasını sağlıyor. Leblebi paketleme işi ise, özel günlerde, kutlamalarda veya etkinliklerde kullanılmak üzere paketleniyor. Sizlerde para kazanma yolları içerisinden evde leblebi paketleme işini seçerek kendinize bir ek gelir sağlayabilirsiniz.