Evde Not Defteri İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Not Defteri

İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Bu yazımız da sizlere evde not defteri işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sermayesiz para kazanmak isteyen herkesin okuması gereken bir makale olduğunu söyleyebiliriz. Yeni konumuza dönecek olursak evde not defteri işi yapmak oldukça basit bir iştir. Gerekli birkaç malzemeye ihtiyacınız olacaktır. Onun dışında tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak farklı tasarım ürünleri yaparak aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde not defteri işi yaparak ortalama aylık 1500-2500 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan hemen konuya geçelim.

Evde Not Defteri Nasıl Yapılır?

İlk olarak A4 boyutundaki kağıdı ikiye katlayarak başlayınız. Ardından ikiye katlamış olduğunuz kağıdı ortadan ikiye bölün. Sonra kestiğiniz kağıdı da ortadan ikiye katlayın. Böylelikle hazırlamış olduğunuz her kağıt parçası sizin A6 türünden kağıdınız olacaktır. Buna benzer birden fazla kağıt hazırlayınız. Sonra cetvel kullanarak kartonu kağıdın boyunda çizin ve çizdiğiniz çizgilerden kesiniz. Ardından kestiğiniz kartonu ikiye katlayınız. Önceden hazırlamış olduğunuz kağıtları iç içe koyun ve üzerine kartonu da koyun. Zımba tellerini tek tek ayırın ve telleri tam katlama yerinden iç içe koyup hazırladığınız deftere geçirin.

Evde Hazırladığınız Not Defteri ile Nasıl Para Kazanılır ?

Evde hazırlamış olduğunuz not defterleri ile para kazanmanın birçok yolu bulunmaktadır. Biz sadece bunlardan birkaç tanesini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Evde yapmış olduğunuz not defterlerini yakın çevrenizde bulunan kırtasiyecilere ya da okul yakınlarında ki büfelere satarak çok rahat bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bunun dışında bu iş ile uğraşan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile anlaşarak aylık düzenli bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu firmaların iletişim numaralarını internetten bulabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna geldik daha önceden yazmış olduğumuz yazıları okuyarak sizlere en uygun iş fikrini bulabilirsiniz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dileriz.