Evde Paketleme İş İmkanı Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Aylık kazançlarımız ile geçinmek her geçen gün daha da zorlaşmaya başladı, bu nedenle evde paketleme işi yapmak isteyenlerin sayısında artış yaşandı. Kirada oturuyor isek durumumuz hepten kötü demektir. Asgari ücret veya bu rakamı 300-500 TL fazlasını maaş olarak aldığımızı düşünürsek neredeyse maaşımızın yarısını ev kirası olarak ödüyoruz. Bunun üzerine bir de kış döneminde gelen yüksek doğal gaz faturaları iyice belimizi bükmüş durumda.

Kuşa dönmüş maaşımız ile geçinemeyince evde ek iş yapmak kaçınılmaz oluyor. Boş vakitlerinizde yapabileceğiniz bazı işler bulunmakta. Akşamları işten döndüğünüzde yapabileceğiniz evde paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Peki evde paketleme işi ilgili ayrıntılar nelerdir, paketleme işi yaparak para kazanılır mı ? Gelin yazımızda bu işin ayrıntılarını verelim.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin başvurabileceği en iyi işlerden birisi nikah şekeri paketleme işidir. Oldukça basit bir iş olduğu için yapımı için fazla bir zaman harcamazsınız. İş veren firma tarafından size verilen nikah şekerlerini bir tül kumaşın içine yerleştirip, kurdele ile bağlamalısınız. Nikah şekeri paketleme işi sadece bu kadardır. Akşamları bu işi yaparken ailenizdeki çocuklarınızdan dahi yardım alabilirsiniz. Onlar da bu işi yapabilirler.

BUNU DA OKUYUN: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Kına Paketleme İşi

Yaz sezonların yapılabilecek en iyi işlerden bir diğeri de kına paketleme işidir. Evde paketleme işi yapmak isteyenler için tavsiye edeceğimiz bu işte yapmanız gereken iş veren firmanın size vermiş olacağı kınaları uygun gramajda paketlemek ve süslemektir. İş için hassas bir teraziye sahip olmanız yeterlidir. Diğer gerekli malzemeleri iş veren kişi sizlere temin edecektir.

BUNU DA OKUYUN: Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Hızlıca ve bol miktarda evde paketleme işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız tükenmez kalem paketleme işi tam size göredir. İşveren tarafından sizlere verilecek olan tükenmez kalemleri kutuların içerisine paketlemeli ve her kutunun içerisine size söylenen miktarda yerleştirme yapmalısınız. Paketleme işinde eğer düzenli olarak çalışırsanız kısa süre içerisinde çok para kazanırsınız. Hafif ve güç gerektirmeyen bir iş olduğu için akşamları ailecek bu işi yapabilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak isteyenler için uygun olan bir diğer iş de çorap paketleme işidir. Kış aylarının vazgeçilmez tekstil ürünlerinden olan çoraplar paketleme işi yapmak isteyenlere büyük kazançlar sağlıyor. Tekstil firmaları çorap paketleyecek kişilere ihtiyaç duyarken yaptırmak istedikleri iş de oldukça basit. Yapmanız gereken bir çift çorabı ütüleyip, ip ile birbirine taktıktan sonra poşetin içerisine paketlemektir. Basit ve kısa sürede tamamlanan bir paketleme işidir.

BUNU DA OKUYUN: Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Sabun Paketleme İşi

Bu konu altındaki son evde paketleme işi tavsiyemiz ise sabun paketleme olacaktır. Gayet kolay bir iş olan sabun paketlemede yapmanız gereken kalıp, kuru sabunları bir paket içerisine yerleştirmek, süslemek veya içerisine bir not kağıdı bırakmaktan ibarettir. Bazı firmalar sabun paketinin üstüne fazla süs detayı isterken bazen de sade bir ip bağlamak gibi süsler yeterli olmaktadır. Kolay bir iştir. Evde paketleme işi yapmak isteyenler bu iş sayesinde kısa sürede para kazanmaya başlayabilirler.

BUNU DA OKUYUN: Evde Sabun Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Tespih Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Leblebi Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleyerek Para Kazanmak