Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ay sonuna kadar düşük maaş ile hayatta kalım mücadelesi veren insanlar maaşlı işlerinden arta kalan saatlerde ek iş yaparak para kazanmaya çalışıyorlar. Asgari ücret ile geçinmenin mümkün olmadığı ülkemizde insanların bu durumunu normal karşılamak gerekiyor. Bugün karı-koca çalışan asgari ücretli bir ailenin eline sadece 3200 küsür TL giriyor ve bu para ile geçinmek gerçekten çok zor. Evin kirası, elektrik, doğalgaz faturası derken insanlar ay sonuna kadar kıt kanaat geçinmeye çalışıyor. Durum böyle olunca özellikle ev hanımları evde ek iş yapmanın yollarını arıyorlar ve internet üzerinden aramalar yapıyorlar. Biz de bu duruma istinaden evde ek iş tavsiyelerini sitemizde yayınlıyoruz. Bugünkü yazımızın konusu evde plastik bardak paketleme işi veren firmalardır. Yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermeye ve bu işin yapılışını anlatmaya çalıştık.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar

evde plastik bardak paketleme işi

Evde plastik bardak paketleme işi tam olarak ev hanımlarının yapabileceği, onlara uygun bir iştir. Evde plastik bardak paketleyecek kişilere firmalar yüz yüze görüşerek anlaşır ve size ilk kez bu işi yapacağınız için deneme hesabı olarak az miktarda ürün verilir. Size işi veren kişi sizin yanınızda bir kaç örnek yaparak işin nasıl yapılacağını uygulamalı olarak detaylıca anlatır. Bu kısımdan sonra sizden de aynı şekilde yapmanızı ister ve işe olan uygunluğunuzu kontrol ederler. Eğer size verilen işleri vaktinde ve nizama uygun bir şekilde yapmış iseniz artık bundan sonraki işlerinizde daha fazla iş alacaksınız demektir. Bardak paketleme işi genellikle sanayi, plastik üretim merkezlerinde verilir. Oradaki firmalar ile yüzyüze görüşerek anlaşmanızı yapmalı ve paketleyeceğiniz bardak başına ne kadar alacağınızı öğrenmelisiniz.

Plastik Bardak Paketleyerek Kaç Para Kazanırım ?

Ev hanımlarına evde ek iş olarak güzel getiri sağlayacak olan evde plastik bardak paketleme işi ayda 1000 – 2000 TL arası bir getiri sağlar. Ancak bu getiri çok fazla nedene bağlı olarak değişiklik gösterir. Bardak paketleme başına para kazanacağınız için çok çok fazla bardağı kısa sürede paketlemeniz gerekmektedir. Bu iş zaten basit, ağır bir iş olmadığı için evde çocuklarınızdan da yardım alarak işi kısa sürede bitirebilirsiniz. Eğer böyle yaparsanız kısa zamanlar içerisinde size verilen tüm işleri bitirmiş ve aylık kazancınızı üst seviyelere çıkartmış olursunuz.

NOT: Evde plastik bardak paketleme işi verecek olan ve işçi arayan işverenler bize aşağıdaki yorumlar kısmından ulaşabilir. Biz de ilanını bu sayfada yayınlayarak ek iş arayanlara yardımcı olmuş oluruz.