Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ekonomik durumun günden güne kötüye gitmesi insanları evde ek iş yapmaya doğru itiyor. Bugün pek çok asgari ücretli çalışan maaşlarına zam gelse dahi geçinememekten şikayetçi durumda. Bu duruma yol açan şey elbette güncel enflasyon oranlarıdır. Açıklanan resmi rakamlara göre %20 küsür seviyelerinde çıkan enflasyon rakamı insanların alım gücünü çok aşağılara düşürmüş durumda. Durum böyle olunca günlerinin büyük bir kısmını evde geçiren insanlar evde ek iş yaparak ek gelir elde etmenin peşinde koşuyorlar. Biz de bu durumu bildiğimiz için sitemizde ek iş tavsiyeleri vererek sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Size bugün önereceğimiz evde ek iş modeli ise telefonon kılıfı paketleme işidir. Yazımızın devamında evde telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar hangileridir, telefon paketleme işi ile ayda kaç para kazanılır bu bilgileri bulacaksınız.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar

evde telefon kılıfı paketleme işi

2019 yılına yaklaştığımız şu günler akıllı telefon kullanmayan neredeyse kalmadı diyebiliriz. 7’den 70’e herkesin elinde bir adet akıllı telefon var ve bu telefonları çiziklere ve kırılmalara karşı korumak için koruma kılıfı kullanmak zorunluluk. Hal böyle olunca kılıf satışları bir klasik haline geldi. Her telefon satış dükkanında mutlaka telefon kılıfları da satılıyor ve bunun ile birlikte kılıfları paketleme işi ortaya çıkıyor.
Büyük telefon kılıfı üreticileri ürettikleri telefon kılıflarını müşteriye ambalajlı olarak ulaştırmak zorunda oldukları için telefon kılıflarını paketleyecek çalışanlar aramaktadır. Bu nedenle bu işi yapacak olan kişilere evde ek iş yaptırarak telefon kılıflarını paketlettirmektedir. Oldukça kolay bir iş olan kılıf paketleme de bol bol vakti olan herkes güzel paralar kazanabilir.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi İle Ayda Ne Kadar Kazanırım ?

Çok zor bir iş olmayan telefon kılıfı paketleme işinde kazanacağınız para sizin azminiz ve çalışma şevkinize bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Mantık olarak ne kadar fazla çalışırsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Evde ek iş yaparak para kazanmanın temel mantığı budur. Size işveren kişilerden ne kadar fazla iş alırsanız o kadar para kazanırsınız. Aylık 1000 TL ile 2000 TL arası bir kazanç bile ev ekonomisi için büyük refah sağlayacaktır.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veriyorum. Bana İşçi Lazım…

Eğer evde telefon kılıfı paketleme işi veriyorsanız ve sizin için çalışacak işçilere ihtiyacınız var ise aşağıdaki yorum kısmına bir yorum atarak bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Biz de böylece sizin ilanınızı burada yayınlayarak iş arayanlara yardımcı olmuş oluruz…