Evde Tespih Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Hayat pahalılığının artması nedeniyle bugünlerde bir çok kişi evde ek iş yaparak gelir elde etmenin ve ev ekonomisine katkıda bulunmanın yollarını arıyor. Bu kişileri başında da elbette ev hanımları geliyor. Günlerinin büyük çoğunluğunu evde geçiren ve ev işlerini halletmek ile uğraşan ev hanımları ceplerine bir miktar para koyarak bu para ile pazar alışverişi, günlük alışveriş harcamalarını yapmak istiyorlar. Bu nedenle ev hanımları için evde yapılacak iş tavsiyelerine ihtiyaç duyuluyor. Biz de bu konuda kısa çaplı bir araştırma yaptık ve ev hanımları için evde tespih paketleme işi hakkında bilgileri taradık. Yazımızda bu konu hakkında detayları paylaşıyoruz.

evde tesbih paketleme işi

Evde Tespih Paketleme İşi Veren Firmalar

Genellikle erkekler tarafından kullanılan, dini bir öge olan tesbih günümüzde aksesur olarak da kullanılmaktadır. Yine genellikle erkekler tarafından tesbihler bileklik şeklinde kola takılarak da bir aksesuar görevi görmektedir. Bu nedenle tesbihlere yönelik yoğun bir ilgi vardır. Bu ilgiyi değerlendiren tesbih üreticileri yaptıkları tesbihleri toplu olarak paketleyecek ve ambalajlayacak çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Evde tespih paketleme işi veren firmalar çalışanları ile telefon üzerinden iletişim kurar ve tesbihleri çalışacak kişilere teslim eder. İşin nasıl yapıldığını, tesbihin nasıl paketlendiğini size işi veren kişiler gösterecektir. Sizden istenen bu yönergelere uygun olarak işverenin istediği şekilde tesbihleri zamanında, geciktirmeden ve düzgünce paketlemenizdir.

Evde Tesbih Paketleme İşi İle Ne Kadar Para Kazanırım ?

Bu sorunun yanıtı oldukça açık uçludur. İşveren sizden belli bir miktarda tesbih paketlemenizi isteyecektir. Size verilen parça başına para kazanarak gelirinizi sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse sizin için 1000 adet tesbih paketleme işi verildi diyelim ve tesbih başınada 50 kuruş ücret ödeyeceklerini belirttiler. Buna mukabil olarak yapacağınız 1000 tespih paketlemesi için 500 TL kadar para kazanabilirsiniz. Verdiğimiz rakamlar tamamen örnek olsun diye verilmiştir. Bu rakam tesbih paketleme başına daha düşük veya daha fazla da olabilir. Tamamen size iş veren firmanın sizler için ödemeyi taahhüt ettiğin rakam ile bağlantılıdır. Ancak ne kadar fazla tesbih paketlerseniz o kadar fazla para kazanacağınız açıktır.

Evde Tesbih Paketleme İşi Veren Firmayım. İşçi Arıyorum…

Evde ek iş arayan ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik işverenseniz bizimle bu yazıya yorum yaparak iletişime geçebilirsiniz. Böylece iş ilanınızı bu sayfada yayınlayarak sizlere başvuracak ev hanımlarına yol gösterebiliriz.