Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ekonomik olarak ülkemizin sıkıntıya girmesi herkesi alternatif yollar ile para kazanmaya doğru itti. Asgari ücret 2020 TL olarak netleştirildi fakat insanlar bu rakam ile de geçinemeyeceklerini düşündüğü için evde ek iş yapmanın yollarını aramaya başladı. Sitemizde de sık sık bu konu hakkında bizler bilgiler vererek sizlere evinizde yapabileceğiniz ek işler nelerdir bunları anlatmaya çalışıyoruz. Konularımızda paylaştığımız iş fikirleri sayesinde para kazanmaya başlayanlar olduğu gibi bundan sonra paylaşacaklarımız ile siz de kazanmaya başlayacaksınız. Bugünkü yazımızda evde tükenmez kalem paketleme işi veren firmalar hangileridir, evde tükenmez kalem paketleme işi kaç para kazandırır bu yazımızda açıklayacağız.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Veren Firmalar

evde tükenmez kalem paketleme işi

Ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik bir iş olan evde tükenmez kalem paketleme işi akşamları evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bir iştir. İş veren kişi size tükenmez kalemleri teslim eder ve sizden kalemlerin kapaklarını takmanızı ve kutunun içine paketlemenizi talep eder. Oldukça basit bir iştir bu nedenle zorlanmazsınız.

Zaten işin nasıl yapılacağınız size işveren kişi gösterecektir ve sizi bu konuda bilinçlendirecektir. Her paketleme işinde bazı değişiklikler olabilir. Mesela bazi işverenler kalemi süs paketi içinde paketlemenizi talep edebilir ve işin bu şekilde bazı özel detaylar ile yapılmasını isteyebilir. Bu konuda tamamen size işveren kişiye bağlısınız ve işi onun anlattığı şekilde yapmak zorundasınız.

İşe ilk başladığınız zaman size düşük miktarda iş teslim edilir ve bu işi ne kadar zaman içerisinde yapabileceğiniz test edilir. İlk işinizden sonra artık çalışma temponuza göre daha fazla iş almanız mümkündür. Düzenli çalışan ve kısa sürede çok iş yapabilen çalışanlara firmalar daha fazla iş vermektedir. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz işinizi düzenli ve tertipli yapmanızdır.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi İle Kaç Para Kazanılır ?

Evde paketleme işleri genel olarak yüksek kazanç getirisi sunar. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken işi yapan kişinin çalışma temposu ve el çabukluğudur. Eli çabuk olan ve her gün düzenli olarak çalışan bir kişi bu iş sayesinde ayda 1500 TL kazanç sağlayabilir. Eğer işinizi aksatır ve çalışmalarızı günü gününe devam ettirmezseniz kazancınız daha aşağılarda kalacaktır.