Evde Ütü İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır? Ütü İşi Veren Yerler

Geçim sıkıntısı yaşayan insanların evde ek iş yaparak para kazanmak istedikleri ve arzu ettikleri geliri sağlamanın peşinde oldukları bilinen bir gerçek. Bugün bir market alışverişi yaptığınız zaman 100 TL gibi bir rakama bile çok az yiyecek-içecek alabiliyorsunuz. Hal böyle olunca insanlar ek iş yaparak maaşlarının haricinde de ekstradan para kazanmak istiyorlar. Bir de hiç bir geliri olmaması nedeniyle cebine harçlık koymak isteyen öğrenciler var. Onlar da bu tür evde ek iş fırsatları ile ufak da olsa para kazanmanın peşinde koşturuyor. Bugün biz de bu konuya açıklık getireceğiz ve evde ütü yapma işi veren firmalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Evde Ütü Yapma İşi Veren Firmalar

evde ütü yapma işi

Ütü yapmak bir çok kişinin nefret ettiği bir eylem olsa da bazı ev hanımları severek ütü yapmakta ve bu işi çok sık yaptıkları için pratik kazanmış durumdalar. Koca bir çamaşır makinesinden çıkan giysileri çok kısa süre içerisinde ütüleme başarısını gösteren ev hanımları bu iş modeli ile uzmanı oldukları ütü yapma işi ile para kazanabilirler.

Peki evde ütü yapma işi veren firmalar nerededir ? Bu sorunun cevabı için net bir şey söylemek mümkün değildir. Ütü yapma işleri genellikle tekstil firmaları tarafından verilmektedir. Bu tekstil firması ellerindeki malların düzenli olarak ütülenmesini talep eder ve evde ek iş yapacak kişiye bu tekstil ürünleri bir çuval içerisinde teslim edilir. Çuvalın içerisinde bir çok giyim ürünü (tişört , pantolon, şort) olabilir. Bu ürünlerin hepsini nizami bir şekilde ütülemeniz ve düzgünce katlanmış bir şekilde işverene teslim etmeniz beklenir. Bu işi alabilmek için yaşadığınız şehirdeki tekstil firmaları ile görüşmeniz iyi bir tercih olacaktır. Tekstil firmalarının çoğu büyük krizde olduğu için bir çok işçisini çıkarttı ve ütü işlerini dışarıdan yapacak işçiler arıyorlar. Bu noktada şansınızı denemekte fayda vardır.

Evde Ütü Yaparak Kaç Para Kazanabilirim ?

Her evde ek iş modelinde olduğu gibi ütü yapma işinde de kazanacağınız para sizin çalışma isteğiniz ve hırsınıza bağlı olarak değişecektir. Size verilen bir çuvallık işi 1 haftada bitirirseniz az para kazanırsınız. Fakat hızlı ve atik iseniz 1 haftada 3 çuval tekstil ürünü ütülerim diyorsanız ciddi boyutlarda para kazanabilirsiniz. Bu şekilde sabırlı çalışmalar ve bol bol vakit ayırma ile aylık 1000-2000 TL kazanmak çok kolay olacaktır.

Evde Ütü İşi Veriyorum. İşçi Lazım…

Evde ütü yapacak işçi arıyorsanız bize aşağıdaki yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Biz de sizin iş ilanınızı bu sayfada yayınlayabiliriz ve böylece evde ek iş arayan ev hanımları, öğrencilere ilanınızı ulaştırabiliriz.