Evde Kolay Yapılıp Satılabilecek Ürünler 2020

Gün içerisinde bir çok ev işini halleden becerikli ev hanımları kalan boş zamanlarında da ek iş olarak bir şeyler üretip satmak istiyorlar. Hayat pahalılığının artması nedeniyle evde bir şeyler yapıp satmak isteyen bayanların sayısında artış yaşandığını görebiliyoruz. Bu insanlar çevremizde de çok fazla var… Herkes gelirine bir miktar daha para eklemenin derdinde. Bu durumu bildiğimiz için sizlere sık sık iş fikirleri vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da evde yapılıp satılabilecek ürünler nelerdir buna değineceğiz. Yazımızdaki üretilip satılabilecek ürünler daha çok bayanlara hitap eden şeylerdir. Bu nedenle bayanlar dikkatle okuyunuz…

Dikiş Nakış İşleri

dikiş nakış yapın

Her becerikli ev hanımı dikiş nakış işlerinde iyidir. Evde yapılıp satılabilecek ürünler arasında dikiş nakış ürünleri de yer alıyor. Kazak, atkı, eldiven, havlu kenarı vs. gibi ürünler yaparak satabilirsiniz. Her ne kadar önümüz yaz ayları olsa da bu işi kışın yapabilir ve beklemediğiniz kadar para kazanabilirsiniz.

Mantı Yapın

mantı yapın satın

Türk mutfağının en lezzetli yiyeceklerinden olan mantı da ev hanımları için satılabilecek ürünler listesinde yer alıyor. Bir çok ev yemeği satan lokanta ve restoran kaliteli ev mantısı aramakta. Siz de evinizde bir ekip kurarak mantı yapmaya başlayabilir ve ürettiğiniz mantıları bu tip restoranlara, lokantalara satabilirsiniz.

Erişte Yapıp Satın

erişte yapın satın

Akşam yemeğinde pratik bir yemek hazırlamak isteyen bayanların tercihi erişte yapmaktan yana. Gün içerisinde mesai saatlerinin uzun olması insanları pratik yemekleri yapmaya sevk ediyor. Bu nedenle de makarna, erişte gibi kolayca hazırlanabilen yiyeceklere olan talep arttı. Evde yapıp satmalık ürün arayanlar hemen 10 kg un, tuz, yağ, yumurta alsın ve erişte üretmeye başlasın. Yaptığınız erişteleri satmak için sosyal medyayı kullanabilir, ilan sitelerine ilan verebilirsiniz.

Süs Eşyaları Yapıp Satabilirsiniz

süs eşyası yapıp satın

Evde yapılıp satılabilecek ürünler arasında bir çok süs eşyası bulunmakta. Tahmin edeceğiniz üzere son yıllarda sosyal medya nedeniyle görsel sunumlara verilen ağırlık arttı. Evinde şık bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar bol bol süs eşyası, evde yapılmış sunum ürünleri satın alıyor. Bu durumdan yararlanabilir ve evinizde süs eşyaları yaparak satabilirsiniz. Satış için pek çok farklı yol bulunmakta. Ama bizim size tavsiyemiz süs eşyaları üzerine bir İnstagram sayfası kurmanız ve online satış yapmanızdır.