Evlere Etiket İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evlere etiket işi gönderen firmalar sayesinde evden bile çıkmanıza gerek kalman gelir seviyenizi artırabilirsiniz. Evde etiket işi kolay olmakla beraber, aynı zamanda karlıdır. Evde etiket işi yapmak için bazı özellikleri taşıyor olmanız gerekiyor. Eğer 40 yaşın üzerinde ve en az lise mezunu değilseniz, bu işi yapmak için uygun aday olarak kabul edilmiyorsunuz. Özellikle fason firmaların etiket işi için aday seçiminde oldukça seçici davrandıkları biliniyor. Şartları sağlamayan adaylar ile çalışmak istenmiyor. Şartları sağlayan adaylar kaliteli işleri zamanında teslim etmek kaydı ile çalışabiliyorlar.

Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır?

Evde etiket işi yapma kolay olması sebebi ile bir çok ev hanımı tarafından tercih sebebidir. Bu işi yalnızca ev hanımları yapmaz. Ayrıca erkekler de yapabilir. Burada ölçüt cinsiyetten ziyade, kişilerin işleri yapmak için ne kadar elverişli olduklarıdır. Üretim bazlı olan firmaların bir çoğunda paket sistemi olduğu için etiket işi bulabilirsiniz. Firmalar yeni bir eleman istihdam etmek istedikleri zaman yemek, yol ve sigorta gibi giderleri ödemek zorunda kalacaklarından, şirket dışından birisini istihdam etmeyi tercih ediyorlar. Bu sayede hem ek gelir elde etmek isteyenler hem de şirketler kazanmış oluyor.

Evde Etiket İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde etiket işinden kazanılacak miktar diğer işler ile kıyaslanma yapıldığı zaman göreceli olarak daha az olmakla birlikte yinede aile ekonomisine katkı sağlamak isterseniz, bu işi yapabilirsiniz. Ortalama bi 500 etiket işi yaptığınız zaman 20 TL civarında para kazanabilirsiniz. Özellikle büyük firmalar yaptırmak istedikleri işi kargo ile eve kadar gönderiyorlar. Bunun için çalışanlardan özel olarak ücret talep edilmez. Özellikle İstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerde bu sistemden faydalanımaktadır.

Evlere Kargo ile Etiket İşi Gönderen Firmalar Var mı?

Evlere kargo ile etiket işi göndermek özellikle çalışanlar açısında oldukça faydalı olmaktadır. Evde etiket işi yapmak isteyenlerin iş yaptıkları firmaya yakın olmaları gerekiyor. Aksi halde firmalar bu kişiler ile çalışmayı tercih etmiyorlar. Ev hanımları ya da diğer bu işlerde çalışmak isteyen kişilerin, güvenilir firma tercihi yaptıklarından emin olmaları gerekiyor. Zira, piyasada bu konuda dolandırıcılık yapan bazı kişilerin bulunduğu biliniyor.

Etiket Yapıştırma İşiveren Firmaların Telefon Numaraları

Etiket yapıştırmak için iş veren firmaların telefon numaraları aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İletişim sağladığınız firmanın sizden hiçbir zaman kredi kartı numarası, şifresi gibi kişisel bilgileri istemeyeceğinden emin olmanız gerekir. Banka çalışanları dahil olmak üzere kimse sizden kredi kartı bilgisi istemez. Bu bilgiyi isteyen kişilerin dolandırıcı olmaları ihtimali yüksektir. Bu tarz iletişimlerden kaçınmanız kendinizi korumanız açısından son derece önemlidir.

Kargo ile Eve Hangi İşler Gönderilir?

Kargo ile eve gönderilebilecek işler genelde firmaların bu işi yapmak için insan bulmaya zorlandıkları insanlardır. Ambalaj ve paketleme işleri çok talep alan sektörler arasında yer alıyor. Özellikle takı tasarımı yapan firmaların evlere iş gönderdikleri bilinmektedir. Buna ek olarak:

  • Kalem montajı,
  • Kalem paketleme,
  • Hac malzemeleri,
  • Mandal paketleme,
  • Etiket işi
  • Ütü işi,
  • Boncuk dizme işi gibi işlerde evlerden istihdam desteği aranıyor.

Evde etiket işi ya da diğer bahsi geçen işlerde yerinizi almak için firmlara broşürler ya da sosyal medya aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Özellikle firmalar insanlara ulaşmak için Instagram ve Facebook gibi platformları kullanmayı tercih ediyorlar. Başvuru yapmak istediğiniz firmayı detaylı incelemeniz gerekiyor.