Evlere İş Veren Fabrikalar – 2020 Listesi

Evlere iş veren fabrikalar ev hanımlarına ve evde oturarak ek gelir elde etmek isteyen kişilere istihdam sağlamaları ile biliniyor. Evlere iş fırsatları sayesinde insanlar evlerinden bile çıkmalarına gerek kalmadan asgari ücret üzerinde gelir elde etmeyi başarıyorlar. Bu işleri yapmak için herhangi bir gelir ya da sermaye sahibi olmak gerekiyor. Yalnızca 40 yaşın üzerinde olmamak ve en az lise mezunu olmak bir çok işi yapmak için yeterli oluyor. Bazı firmalar eleman seçiminde fazla seçici davrandıkları için kişilerden farklı şartları sağlamaları da isteyebiliyorlar. Bu şartlar firma ile görüşme esnasında belirleniyor.

Fabrikalar Eve Hangi İşleri Veriyorlar?

Fabrikaların evlere verdiği işler arasında boncuk dizmeden, iplik temizlemeye kadar bir çok farklı alan bulunuyor. Firmalar özel olarak eleman istihdam etmek istemiyorlar. Her bir eleman için şirketlerin yol, yemek ve sigorta gibi masrafları üstlenmeleri gerekiyor. Bunun yerine evdeki birine kargo aracılığı ile işi gönderdikleri zaman bu ücretleri ödemek durumunda kalmıyorlar. Aynı zamanda evde çalışan kişi de güzel gelirler elde etme şansına sahip oluyorlar. Her iki taraf da kazan kazan durumuna geliyor. Ütü, yıkama, paketleme ve nikah şekeri işleri son zamanların en çok talep gören iş türleri arasında yer alıyor.

Fabrikalar Eve Kargo ile İş Veriyor mu?

Fabrikaların evlere kargo aracılığı ile iş vermesi hem ev hanımları hem de iş verenler için kazançlı bir hal oluyor. Kargo ile iş gönderen firmalar, çalışanlarından bazı özellikleri tamamlamış olmalarını istiyorlar. Çalışanlar:

  • En fazla 40 yaşında olmalı,
  • En az ilk okul mezunu olmalı,
  • Verilen işleri zamanında teslim etmeli,
  • İşlerde kaliteli teslim yapmalı,
  • İşlerin sürekliliğini sağlamalıdır.

Bu özellikleri sağlayan kişilerin evlere iş veren firmalar ile çalışmaları mümkün oluyor. Aksi halde kişiler firmalar ile problem yaşıyorlar.

Eve İş Veren Fabrikaların Telefon Numaraları

Eve iş gönderen fabrikalara ait telefon numaraları ile bu firmalar ile kontak kurabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, firmaların gerçek, profesyonel ve güvenilir olmalarıdır. İnternet ortamında ne yazık ki, bazı dolandırıcılar insanlara para kazanma vaadi ile dolandırmaktadır. Eğer sizden bir kişi iş amacı ile kredi kartı bilgilerinizi isterse kesinlikle bu kişilere itibar etmemeniz gerekir. Banka çalışanları bile müşterilerinden kredi kartı bilgisi istemezler. Bu bilgiyi isteyen kişiler sizi dolandırma niyetindelerdir.

Evlere İş Veren Firmalar ile Çalışmanın Şartları Nelerdir?

Evlere iş veren firmalar ile çalışma şartları çalıştığınız firmaya ve yaptığınız iş hacmine göre farklılık gösterebilmektedir. Bununla beraber bütün firmaların çalışanlarından bazı şartların yerine getirilmesini istemektedir. Firma ile çalışan kişiler:

  • Verilen işleri istenilen zamanda teslim etmelidirler,
  • İşleri belli bir kalite düzeyine getirmeliler,
  • Devamlı olarak çalışmayı sürdürmelidirler.

Aksi halde firmalar daha fazla bu kişiler ile çalışmayı tercih etmeyeceklerdir.

Evde İplik Temizleten Fason Firmalar Sayesinde Para Kazanabilirsiniz

Evde iplik temizliği ile para kazanmak aile ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu iş özellikle evlere iş arayan ev hanımları için uygun olmaktadır. Firmalar kıyafet ürettikleri zaman kıyafetlerin kenarlarında iplikler ile karşılaşırlar. Ürünlerin satılması için bu ipliklerin mutlaka temizlenmesi gerekir. Şapka, bere, atkı ve yün çorap gibi ürünlerin bir çoğunda iplik temizliği yapılması zorunludur. Tekstil firmaları ile anlaşarak iplik temizleme işi bulabilirsiniz. İşi yapmak için herhangi bir beceriye ihtiyacınız yok.