Gaziantep’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Evinizde oturuyorsanız, zamanınız varsa, öğrenci iseniz ve para kazanmak istiyorsanız, evde ek iş ilanları tam da size göre! Yapabileceğiniz işleri seçerek, bütçenize hatırı sayılır ölçüde katkıda bulunabilirsiniz. Bu işler örgüden, tütün sarmaya, yemek yapmaya kadar pek çok farklı sektörden olabilir!

Gaziantep’de evlere iş veren firmalar  arasında ilanlara bakarken dikkatli olmanız gerekir. Bu ilanlar arasında dolandırıcılar da bulunur. Bu kişiler sizleri iş verme vaadi ile kandırarak, sizden kredi kartı bilginizi, paranızı ve kişisel bilgilerinizi isteyebilirler. Kesinlikle  kimse ile bu bilgilerinizi paylaşmamalı, internette yer alan firmaların hepsine inanmamalısınız. Gaziantep evlere iş ilanlarından sizin için uygun olanını seçip, az miktarda işler yapmaya başlayabilirsiniz. Arada güven oluştuktan sonra iş miktarını artırabilir daha fazla para kazanabilirsiniz.

Gaziantep’de Evde Kına Paketleyerek Para Kazanmak

Gaziantep’de evde kına paketleyerek para kazanmak bu bölgede yaygındır. Türkiye’nin Doğu bölgesinde kına gecelerine özel bir önem atfedilmiştir. Bu nedenle de Gaziantep’de evlere iş arayan kişilerin ilk denk gelecekleri işlerden biri de kına paketlemesi yapmaktır. Özellikle düğün sezonunun açıldığı zamanlarda kına satışları yükselir. Ev hanımları bu dönemde kına paketlemesi yaparak yüksek miktarda para kazanabilirler. Kınalar farklı model ve desenlerde olan paketlerin ve kutuların içine konulur. Gelin adayları bu paketler ile gösteriş yapmak isterler. Bu nedenle kına paketlemesine büyük önem verilir.

Gaziantep’de Evde Hangi Paketleme İşlerini Yapabilirim?

Gaziantep’de evde yapılabilecek paketleme işleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Çerez paketleme,
  • Toka kutulama,
  • Raptiye kutulama,
  • Mum paketleme,
  • Gıda paketleme,
  • Sabun paketleme,
  • Kalem paketleme ve kalem montajı,
  • Tesbih ve boncuk paketleme,
  • Kürdan paketleme,
  • Kulak pamuğu paketleme bu işlerden bazılarıdır.

Bu işleri özellikle İslahiye, Nurdağı, Karkamış ve Nizip bölgelerinde yapabilirsiniz. Bölgede tarım faaliyetleri yapıldığından gıda paketleme işleri de sıkça yapılır. Özellikle zeytin, antep fıstığı paketlemesi ve üzüm paketlemesi yapabilirsiniz. Organize Sanayi Bölgesinde bu tarz işleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gaziantep’de Evde Antep Fıstığı Paketleyerek Para Kazanmak

Gaziantep’de evde antep fıstığı paketleyerek para kazanmak için daha önceden bu işi yapmış olmanız gerekmiyor. Alışana kadar düşük miktarla başlayabilir, tecrübe kazandıkça da yaptığınız işin miktarını artırabilir ve daha fazla gelir sahibi olabilirsiniz. Gaziantep’de evlere iş arayan kişilerin karşılarına en sık çıkan ilanlardan olan antep fıstığı paketleme işinde paketleme yapacağınız ürünlerle birlikte paketleme malzemeleri kapınıza kadar gelir. Teslim yapmak için de yine firma kapınıza kadar gelerek işi teslim alır. Böylece dışarı çıkmanıza bile gerek kalmadan para kazanmış olursunuz.

Gaziantep’de Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak

Gaziantep’de evde sabun yaparak para kazanmak el becerisi isteyen işlerden bir tanesidir. Sabun yapmak için sabun tozu, koku ve sabun kalıplarına ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca sabunu ürettikten sonra paketlemesini de yapmanız istenir. Bunun için desenli ve farklı renklerde kutular olabilir. Sabun kıvamını oluşturduktan sonra kalıba döküp b eklemeniz gerekir. Farklı şekil ve kokularda çeşitli kokular hazırlayabilirsiniz. Ne tür sabunlar hazırlamanız gerektiği size firma tarafından söylenecek ve bunun için gerekli malzemeler tarafınıza ulaştırılacaktır.

Gaziantep’de evlere iş olarak daha önce sabun yapmadıysanız başlangıç olarak yardım almak adına internette yer alan videoları izleyebilirsiniz. Sabun üretiminden sonra istenilen şekilde paketlemeleri yapar ve teslimi gerçekleştirişiniz. Firma kapınızdan teslimi alır. Anlaşılan tarihte sabunları teslim etmeniz gerekir. Aksi halde hem kendiniz zor durumda kalır hem de firmayı zor duruma sokmuş olursunuz.