Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Göçmen Börekçisi Bayilik Alma Şartları

Kendi işinizin patronu olmanın keyfini çıkarmak ister misiniz? Ticaret hayatına atılmak için sıfırdan başlamanıza gerek yok. Göçmen Börekçisi bayisi olarak kurulu düzenin başarısından ve müşteri kitlesinden faydalanabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin!

Göçmen Börekçisi yola lezzetin göç yolcuğu sloganıyla çıkmıştır. Taze ürünleri ve lezzetli çeşitliliği ile gözde markalar arasında yer alan Göçmen Börekçisi, kısa sürede gıda sektöründe önemli isimler arasına girmiştir. Tarif edilemeyen lezzeti müşterilerinizle tanıştırmak ister misiniz?

Göçmen Börekçisi bayiliği alarak bu mümkün! Her geçen gün büyüyen bayilerin arasına katılmak ister misiniz? Dünya markası olma yolunda ilerleyen Göçmen Börekçisi, büyümeye devam ediyor. Göçmen Börekçisi olduğunuzda asla pişman olmazsınız. Aksine yüksek karlılık sayesinde mutlu olursunuz!

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları Nelerdir?

Göçmen Börekçisi bayiliği şartları sağlanırsa başvuru yapılabilir. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Müşteri profili, karlılık, yatırımın geri dönmesi, konum vb. temel konularda açılış öncesinde fizibilite çalışması yapılması gerekir.
  • Operasyon desteği olarak verilen eğitimlere katılmak zorunludur.
  • İş yerinin kon umu insanların ve araçların yoğun olduğu bölgede yer almalıdır.
  • İş yeri metre karesi en az 100 metre kare olmalıdır.
  • İş yerinin kat yüksekliği 3 metre olmalıdır.

Göçmen Börekçisi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için ödenmesi gereken belli bir anahtar teslim fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyat her ne kadar ortalama olsa da size bilgi verecektir. Bedel 150 bin TL olarak belirlenmiştir. Konsepte göre ödenmesi gereken fiyatta değişiklik olabilir. Bayilik aldığınız zaman merkezden her zaman her konuda bilgilendirme ve danışma hizmetinden ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Üstelik bayilikte reklam ve tanırım çalışmalarında kar payı alınmaz.

Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Göçmen Börekçisi bayiliği almak için yapılması gereken tek şey, bayilik başvuru formunun doldurulmasıdır. Başvuru formunu doldurduğunuz zaman bilgilerinizin doğruluğunu bir iki kere kontrol edin. Doğru bilgileri girdiğinizden emin olduktan sonra formu gönder butonuna basarak gönderin. Yetkililer sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.

Göçmen Börekçisi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Göçmen Börekçisi bayi sayısı yaklaşık 30 tanedir. Marka sahip olduğu bayi sayısını daha yukarı çekmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bayiler ürün temini sırasında avantajlardan faydalanabilirler. Başarılı bayilik sistemi sayesinde siz de kazanabilirsiniz. Açılış öncesi ve sonrasında marka yanınızda olacak!

Göçmen Börekçisi Müşteri Hizmetleri İletişim

Göçmen Börekçisi müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 836 49

31 tuşlanabilir. Markanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden istek, görüş, öneri ve şikayetleri de iletmen iz mümkündür. Marka önerilerinize sonuna kadar açıktır. Mesai saatleri içinde hattan markaya ulaşabilirsiniz.