Göçmen Börekçisi Bayilik – Franchise

Gıda sektöründe kahvaltılık ürün gruplarına yönelik işler her zaman girişimcilere büyük kar sağlıyor. Açacağınız küçük bir börekçi dükkanı ile siz de bu kazançtan kendi payınızı alabilirsiniz. Börek sektöründe çalışabileceğiniz franchise veren firmalardan birisi olan Göçmen Börekçisi, sektördeki en kaliteli firmalardan birisi. Bu makalemizde Göçmen Börekçisi bayilik şartları nelerdir ve firmanın franchise sisteminin tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

2004 yılında küçük bir dükkan ile börek sektöründe çalışmalara başlayan Göçmen Börekçisi, annelerimizin elinden çıkan börekleri masalarımıza ulaştırmaktadır. Üretimlerinin tamamını fabrikasyondan uzak bir şekilde, el yapımı olarak yapan firma, bu sayede annelerimizin böreklerinin lezzetini bizlere ulaştırmayı sağlıyor. Kocaeli‘de başlayan börek macerasına şu an Sakarya, İstanbul, Bursa, Ankara, Bolu, Çanakkale, İzmir, Karabük, Tekirdağ, Antalya‘da açtığı bayilik şubeleriyle devam eden başarılı firma yurt dışına da açılmayı hedeflemiştir. Göçmen Börekçisi Suudi Arabistan’daki bayiliği ile de başarısını Arap coğrafyasına yaymayı, börek lezzetini oralara da ulaştırmayı başarmıştır.

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

Göçmen Börekçisi bayilik şartları

  • Göçmen Börekçisi için yapılacak yatırım miktarını karşılayabilecek tüm herkes bayilik başvurusu yapabilir.
  • Bizimle birlikte bu sektörde kazanç sağlamak isteyen, başarı ve girişim ruhuna sahip kişilerin başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilik alan kişilere sektör hakkında tüm bilgilerimiz aktarıyor, onlara bu sektörün gerektirdiği donanımları yüklüyoruz.
  • Bayilik sürecinde fizibilite çalışmanızı yaparak,  yatırımcı adayımızın dükkan açmak istediği konum üzerinde çalışmalar hazırlıyoruz.
  • Bayilik sistemimiz anahtar teslim kurulum üzerine inşa edilmiştir. Tüm bayilerimize hazır bir konseptte kurulum ve dekorasyon işlemlerini yapıyoruz.
  • Bayi şubelerimize en lezzetli ve kaliteli ürünlerimizi güvenli olarak ulaştırıyoruz. Göçmen Börekçisi ürün tedariki konusunda her zaman yanınızda oluyor.
  • Firmamıza yapılacak yatırım açılacak dükkanın metrekaresine bağlı olarak değişiyor. En düşük yatırım maliyetimiz 150 bin TL, en büyük maliyet ise 300 bin TL‘dir.
  • Franchise isim hakkı bedeli olarak yatırımcılardan 30 bin TL talep ediyoruz.
  • İşletmenizin büyüyebilmesi için yapmış olduğunuz cirodan kar payı (royalty) talep etmiyoruz !

Göçmen Börekçisi Bayilik Başvurusu

Göçmen Börekçisi bayilik başvurusu

Yukarıdaki şartları gördüğünüze göre firmanın sizleri çok zorlayacak bir bayilik şartının olmadığını anlamışsınızdır. Bununla birlikte isim hakkı bedelinin düşük olması ve cirodan kar payı almaması firmanın büyük bir avantajı. Börek sektöründe bu kalitede bir firma ile bu şartlar altında çalışmak sizler için büyük şans. Vakit kaybetmeden bayilik başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirler.

Firma İletişim
Adres: Yarımca Mimar Sinan Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 373 Körfez / KOCAELİ
TEL: 444 4 964
e-Mail: info@gocmenborekcisi.com