İstoç’da Evlere İş Veren Firmalar 2020

İştoç’da iş gönderen firmalar sayesinde evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan para kazanabileceksiniz. İstoç’da iş alabilmek için belli özellikleri yerine getirmeniz gerekiyor. Firmalar iş yapacak olan kişinin en az lise mezunu olması şart. Ayrıca kişilerin 40 yaşını aşmamış olmaları gerekiyor. Bu özelliklerin yanı sıra kişilerin kendilerinden istenilen işleri zamanında yerine getirmeleri bekleniyor. Aksi halde çalışanlar şirket ile problem yaşayabiliyorlar.

İstoç Evlere Hangi İşleri Veriyor?

İstoç’un evlere verdiği işler arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi boncuk dizme işidir. Bu işin dışında:

  • Küçük işletmeler tarafından verilen ütü ve yıkama işleri,
  • Özellikle boncuk atölyelerinden istenilen iplere boncuk dizilmesi işi,
  • Tekstil fabrikalarının evden iplik ayırma işi,
  • Fason giyim firmalarının verdiği elbiselere düğme dikme işleri,
  • Nikah şekeri işi,
  • Paketleme işleri bulunuyor.

Her bir işi veren firmanın özellikleri, verdikleri ücret ve iş hacmi farklı olabiliyor. Bazı firmalar kargo ücretlerini kendileri karşılarken bazı firmalar bunu çalışanın yaptığı işten kesinti şeklinde yansıtıyorlar. Her firma her önüne geleni işe almıyor. İşe alım konusunda seçim yaparken oldukça seçici davrananlar buluyor.

İstoç Evlere Kargo ile İş Gönderiyor Mu?

İstoç’un evlere kargo ile iş göndermesi söz konusu olabilir. Burada hangi firma ile çalıştığınızı tercih ettiğiniz önem taşıyor. Bazı firmalar eve iş gönderme konusunda sıcak bakmazken bazı firmaların tam olarak ihtiyacı bu oluyor. Firmalarda kargo ile eve iş gönderilmesinde belirleyici olan en önemli faktör firma ile çalışan kişinin arasındaki km uzaklığıdır. Kişilerin firmadan uzak olmaları halinde çalışmaları tercih edilen bir etken olmuyor. Kargo ile iş gönderen firmaların bir çoğu İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde yer alıyorlar.

İstoç’dan Aldığım İşlerle Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

İstoç’un evlere kargo ile iş yaparak elde edilecek kazanç miktarı üzerinde belirleyici olan etken, hangi işin ne kadar hacimle yapıldığıdır. Etiketleme ve paketleme gibi işlerden ayda yaklaşık asgari ücret kadar iş bulabilirsiniz. İstoç’da iş yapacaksanız, fiyatları firma ile önceden görüşmenizde fayda var. Bu işlere yalnızca günlük ve düzenli şekilde zaman ayırabileceksiniz başvuru yapın. Aksi halde hem kendinizi hem de karşı tarafı zor durumda bırakmış olursunuz. İşinizden para kazanmaya devam etmek için kaliteli işçiliğinizin olması gerekiyor.

Bunun yanı sıra işlerin zamanında teslim edilmesi en önemli noktalardan bir tanesidir. Firma ile yapacağınız görüşmede sizden ne kadar teslim istendiğini, ne zamana kadar istendiğini net bir şekilde belirlemeniz gerekiyor. Ayrıca erkek iseniz de bu işlere başvuru yapabilirsiniz. Bu işler yalnızca ev hanımlarına özel olarak açılmıyor. Erkekler de yüksek gelir elde ediyorlar.

İstoç’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İstoç’un evlere kargo ile iş veren firmalara ait telefon numaraları bulduğunuzu zannederken bir dolandırıcıya kurban gitmediğinizden emin olmanız gerekir. Firmalara ulaşmak için sosyal medya aracını kullanabilirsiniz. Pek çok firma ilan girmek için Facebook ve Twitter gibi platformları kullanmaktadır. Sosyal platformların haricinde el broşürleri aracılığı ile de bu firmalara ulaşabilirsiniz. Dolandırıcı olan firmalar genellikle başvuru yapmak isteyen insanları para kazanma vaadi ile kandırarak kişilerden kredi kartı numarası ve şifre bilgisi gibi kişisel bilgilerini istiyorlar. Bankacıların da dahil olmak üzere, hiç kimsenin normal şartlar altında sizden şifre istemeyeceğini unutmayın. Aksi halde İstoç’da iş bulacağım derken hesabınızdan yüksek miktarlarda para çekildiğine tanıklık edebilirsiniz.