İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

İzmir’de eve iş veren firmalar, ek iş olarak çalışmak isteyenlere yönelik geniş olanaklar sunmaktadırlar. İzmir’de evlere iş kapsamında, özellikle organizasyon faaliyetlerinin detay işlerinin yapılması üzerine çalışmak mümkündür. Kına, düğün organizasyonları ve hediyelik hazırlamalar, bu ek işlerin başında gelmektedir.

İzmir’de ek iş olarak yapılacak işlerden bazıları şunlardır:

  • Kına paketleme
  • Nikah şekeri hazırlama
  • Hediyelik eşya hazırlama
  • Gelin boncuk süsleme
  • Süs ve sabun paketleme
  • Tesbih dizme işi
  • Davetiye hazırlama

İzmir’de Hediyelik Eşya Hazırlama İşi

İzmir’de hediyelik eşya yapımı işi de çok talep görmektedir. Hediyelik eşyalar, özellikle tatil bölgelerinde hatıra olarak satılmakta ve bu satışlardan elde edilen gelirler iyi düzeyde kazanç sağlamaktadır.

Hediyelik eşya hazırlanmasının içeriğinde, anahtarlık süsleme ya da buzdolabı için magnet hazırlama gibi farklı süsler bulunmaktadır. Kişilerin el becerilerine göre bu süs eşyalarından birini seçerek hazırlamaları mümkün olmaktadır.

Hazırlanan hediyelik eşyalar isteğe bağlı olarak bir firmayla anlaşıp da satışı gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra kendi yaptığı ürünleri kendi tezgahında belirli zamanlarda satmak isteyenler için de gerekli resmi kurumlardan izin alınarak tezgah açılabilmektedir.

İzmir’de Ek İş Nasıl Bulunur?

İzmir’de ek iş bulmak için, firmalara doğrudan başvuruda bulunabilmektedir. Öncelikle hangi işin yapılacağına karar verilmesi ve bu ek ürünlere ihtiyaç duyan firmaların ziyaret edilerek ek iş talebinde bulunulması gerekmektedir.

Ek iş yapmak isteyenler için, örneğin nikah şekeri paketleme işinin tercih edilmesi halinde nikah şekeri satışı yapan firmaların belirli zamanlarda ziyaret edilerek, paketleme işi için talepte bulunulması gerekmektedir.

Kına paketleme, nikah şekeri paketleme gibi düğün organizasyonları için hazırlanan ürünlerin yapımında, düğün mevsimlerinin takip edilmesi gerekmektedir. Özellikle bahar aylarında ve yaz aylarında düğünler daha çok olduğu için, firma sahipleri ürünleri yetiştirmekte zorlanarak ek iş ilanı oluşturabilmektedirler.

İzmir’de evlere iş seçeneklerine ulaşmak ya da doğru yönlendirmeyi alabilmek için İŞKUR’a da başvuru yapılabilmektedir. İŞKUR üzerinden öz geçmiş oluşturulması ve hangi işlerin yapılabileceğine dair ön bilgi bırakılması sonucunda firmalar ile iletişime geçilebilmektedir.

Evde Sabun Paketleme İşi Nedir?

Evde sabun paketleme işi, ek iş olanakları içerisinde en çok tercih edilen işler arasında yer almaktadır. Hem yapımının kolay olması hem de pek çok firma tarafından talep edilmesi, bu işin en çok tercih edilenler arasında olmasını sağlamaktadır.

İzmir özelinde, doğal yaşama yapılan vurgu ve el yapımı ürünlerin satışının talep görmesi de evde sabun paketleme işlerinin önünü açmaktadır. Satışa çıkacak olan sabunların el işçiliği ile paketlenip, özgün bir paketlemeye sahip olması müşteriler için önemli olmaktadır.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Kazancı Ne Kadardır?

Nikah şekeri paketleme işinin kazancı, firmanın ürün başına ne kadar ücret belirttiğine göre değişmektedir. Genellikle nikah şekeri paketleme işinin tanesi üzerinden 1 TL ya da 2 TL alındığı bilinmektedir.

Nikah şekeri paketleme işinin kazancı, kişinin çalışma hızına göre değişmektedir. Gün içerisinde ne kadar çok paketleme yapılabilirse o kadar kazanç sağlayan bir iş olarak bilinmektedir.

Örneğin 2 TL üzerinden çalışmakta olan bir firma için günde 200 tane nikah şekeri hazırlandığında, günlük kazanç 400 TL olabilmektedir. Düzenli yapılması halinde oldukça iyi tutarda bir ek gelir ücreti olmaktadır.

İzmir’de evlere iş ilanlarının birçoğunda kazançlar, parça üzerinden hesaplanmaktadır. Aylık ya da haftalık değil, yapılan işin miktarına göre ödeme yapılmaktadır. Bu süreçte önemli olan, işlerin titizlikle yapılması ve firma sahibinin yapılan işleri onaylamasıdır. Bunun ardından ödemeler alınabilmektedir.