Kayseri’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Kayseri’de eve iş veren firmalar, özellikle ev hanımlarına yönelik paketleme iş olanakları sunmaktadırlar. Kayseri’de ev hanımları için alternatif işler çok fazla bulunmadığı için paketleme işleri talep görmektedir. Kayseri’de evlere iş veren firmaların sunduğu iş seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kına paketleme
 • Boncuk paketleme
 • Balon paketleme
 • Nikah şekeri paketleme
 • Çorap paketleme
 • Pipet paketleme
 • Çikolata paketleme
 • Sabun hazırlama ve paketleme
 • Çerez paketleme
 • Çikolata hazırlama ve paketleme
 • Mantı hazırlama
 • Boncuk dizme

Kayseri’de Paketleme İşleri Nasıl Yapılır?

Kayseri’de paketleme işleri, yalnızca il merkezinde değil ilçelerde de yapılabilmektedir. Firmaların yakın olduğu bölgelerde ürünlerin gönderilmesi firma elemanları tarafından yapılırken, ilçeler için gönderimler kargolar aracılığıyla yapılmaktadır.

Paketleme işlemleri yapılırken, paketlenen ürünün içeriği önemli olmaktadır. Örneğin şekerleme paketlemeleri yapılırken hijyen konusunda hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak kına paketleme gibi işlemlerde de eşit miktarda paketleme yapılması önemli olmaktadır.

Boncuk paketleme işlemlerinde ise, iş yerleri tarafından verilmekte olan yönergeler önemli olmaktadır. Örneğin firma talebine göre tek renk paketleme ya da karma renklerin paketlemesi yapılabilmektedir. Firmanın talepleri doğrultusunda paketleme yapılması gerekmektedir.

Paketleme işlemleri yapılırken, her ürün için aynı tarz paketleme yapılması önemli konular arasında yer almaktadır. Bu sebeple paketleme yapacak olan kişilerin, el becerileri konusunda yeterliliklerinin olmasına öncelik verilmektedir.

Kayseri’de Ek İşlerin İlanlarına Ne Şekilde Ulaşılır?

Kayseri’de ek iş ilanlarına ulaşmak, öncelikli olarak firmalar ile doğrudan görüşülmeyi gerekmektedir. Kişilerin yapabilecekleri işler doğrultusunda, firmaları araştırmaları ve kendilerine uygun olan firmalar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Firmaların insan kaynakları birimleri, genel iş ilanları ile ilgilendikleri gibi ek işlere yönelik taleplerle de ilgilenmektedirler. Bu talepler, firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenmekte ve belirli sezonlarda ek iş görüşmelerine davet şeklinde oluşturulmaktadır.

Ek iş ilanlarına ulaşılacak bir diğer alan ise sosyal medya platformları olarak bilinmektedir. Sosyal medya platformları içerisinde Kayseri evlere iş gruplarının takip edilmesi önerilmektedir.

Ek iş ilanlarına, bölgede bulunan İŞKUR müdürlükleri aracılığıyla ulaşılabilmektedir. Bunun için İŞKUR üzerinden kayıt oluşturulması gerekmektedir. Kayıt sürecinde gerekli kimlik bilgilerinin bırakılması, ek işler için yeterliliklerin belirtilmesi gerekmektedir.

Evde Hazır Mantı İşi Nasıl Yapılır?

Evde hazır mantı işi, Kayseri’nin meşhur yiyeceği olması nedeniyle çok talep görmektedir. Kayseri mantısı hem büyük firmalara hem de yerel üreticilere toplu olarak satılabilmektedir. Fakat bunun için gerekli hijyen koşullarının ve lezzet kalitesinin sağlanması gerekmektedir.

Evde mantı yaparak para kazanmak için, birkaç firma ile iletişime geçilerek örnek mantıların tadına bakılması gerekmektedir. Bu lezzet, firma yetkilileri tarafından onaylanması halinde toplu siparişler verilebilmektedir.

Kayseri mantısı hazırlanarak marketlere de satılabilmektedir. Özellikle il ve ilçelerde bulunan yerel marketlerde, evden yapılarak satılmakta olan mantılar bulunmaktadır.

Nikah Şekeri Paketleme Ücretleri Nasıldır?

Nikah şekeri paketleme ücretleri, çoğunlukla firma tarafından belirlenmektedir. Paket başına belirlenen ücretler, tecrübe durumuna göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin firma ile uzun yıllar çalışmakta olan kişiler için daha iyi ücretler verilebilmektedir.

Nikah şekeri paketleme işinde ücretler 1 TL ve 2 TL gibi ücretlerden oluşmaktadır. Kişilerin el hızına ve çalışma kalitelerine göre bu ücretlerde küçük değişiklikler yapılabilmektedir. Bu değişiklikler firma yetkilileri tarafından belirlenmektedir.

Kayseri’de evlere iş olarak verilmekte olan nikah şekeri paketleme işinde, paketleme türüne göre de ücret değişiklikleri olabilmektedir. Basit paketleme işlemleri daha düşük ücretler ile karşılanırken, farklı işlemeler ile yapılan paketlemeler daha yüksek ücretler ile karşılanmaktadır.