Kocaeli’de Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ekonomik durumumuzun her geçen gün geriye gitmesi ülke insanını kara kara düşündürüyor. 2019 yılına girdik asgari ücret de 2020 TL’ye yükseltildi fakat insanlar bu para ile de geçinemeyecek. Çünkü tüm ihtiyacımız olan şeyler pahalandı ve giderek pahalanıyor. Bu maaş ile geçinmekte sıkıntı çekenler de haliyle evde ek iş yaparak biraz daha fazla para kazanmak, bu para ile daha rahat geçinmek istiyorlar. Ekisajandasi.com olarak bizler bu sitemizde sizler için uygun, evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak sizlerin para kazanması için çalışıyoruz. Bu yazımızda da Kocaeli ilimizde yapılabilecek ek işleri Kocaeli evlere ek iş veren firmalar 2019 başlığı altında inceleyeceğiz.

Kocaeli Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Kocaeli evlere ek iş veren firmalar 2019

Büyük bir sanayi şehri olan Kocaeli ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi. Daha çok sanayi ağırlıklı şirketlerin yer aldığı Kocaeli’de birden fazla sektörde iş bulabilmeniz mümkün. Paketleme, kutulama işleri genellikle firmalar tarafından dışarıya verildiği için insanlar evde ek iş yapma olanağına sahip oluyorlar. Biz de bu yazımızda Kocaeli’de evde yapılabilecek ek işleri sıralıyoruz.

Evde Mendil Paketleme İşi

Kışın vazgeçilmez ürünlerinden olan kağıt mendilleri paketleyerek para kazanmak mümkün. Kış aylarında yoğun olarak kullandığımız mendilleri paketleyip yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu işi alabilmek için şehirinizdeki peçete, mendil üretim merkezleri ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Kalemtıraş Montajı İşi

Kurşun kalem ucunu açmak, sivriltmek için kullanılan kalemtıraşlar ev hanımlarına ek iş fırsatı sunuyor. Evde kalemtıraş montajı yaparak para kazanmak oldukça kolay. Bu işte yapmanız gereken şey kalemtıraşın bıçağını plastik kasaya montajlamak ve tornavida ile üzerindeki vidayı sıkmaktan ibarettir. Başlangıçta zorlansanız da kısa sürede işin pratikliğini kazanarak kısa sürede çok iş yapabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi olan nikah şekeri çok iyi kazanç vaad ediyor. Evinizde nikah şekeri paketlemesi yaparak oturduğunuz yerden ailecek para kazanabilirsiniz. Bu işte herhangi bir fiziksel güç gerekmediği için ufak bir çocuk bile bu işi yapabilir ve para kazanabilir. Aile boyu yaptığınız nikah şekeri paketleme işi ile aylık güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında daha önce sitemizde bir yazı yazmıştık, eğer onu okumak isterseniz yandaki linke tıklayabilirsiniz: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar