Kocaeli’de Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ekonomik durumumuzun her geçen gün geriye gitmesi ülke insanını kara kara düşündürüyor. 2020 yılına girdik asgari ücret de 2020 TL’ye yükseltildi fakat insanlar bu para ile de geçinemeyecek. Çünkü tüm ihtiyacımız olan şeyler pahalandı ve giderek pahalanıyor. Bu maaş ile geçinmekte sıkıntı çekenler de haliyle evde ek iş yaparak biraz daha fazla para kazanmak, bu para ile daha rahat geçinmek istiyorlar. Ekisajandasi.com olarak bizler bu sitemizde sizler için uygun, evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak sizlerin para kazanması için çalışıyoruz. Bu yazımızda da Kocaeli ilimizde yapılabilecek ek işleri Kocaeli evlere ek iş veren firmalar 2020 başlığı altında inceleyeceğiz.

Bütçenize katkıda bulunmak için ek iş mi yapmak istiyorsunuz? O halde aşağıdaki işlere göz atabilir, sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz bir işe başvurunuzu iletebilirsiniz. Bu işlerde tecrübe elde ettikçe daha çok para kazanabilir, gelirinizi artırabilirsiniz!

Kocaeli Evlere Ek İş Veren Firmalar 2020

Kocaeli evlere ek iş veren firmalar 2020

Büyük bir sanayi şehri olan Kocaeli ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi. Daha çok sanayi ağırlıklı şirketlerin yer aldığı Kocaeli’de birden fazla sektörde iş bulabilmeniz mümkün. Paketleme, kutulama işleri genellikle firmalar tarafından dışarıya verildiği için insanlar evde ek iş yapma olanağına sahip oluyorlar. Biz de bu yazımızda Kocaeli’de evde yapılabilecek ek işleri sıralıyoruz.

Evde Mendil Paketleme İşi

Kışın vazgeçilmez ürünlerinden olan kağıt mendilleri paketleyerek para kazanmak mümkün. Kış aylarında yoğun olarak kullandığımız mendilleri paketleyip yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu işi alabilmek için şehirinizdeki peçete, mendil üretim merkezleri ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Kalemtıraş Montajı İşi

Kurşun kalem ucunu açmak, sivriltmek için kullanılan kalemtıraşlar ev hanımlarına ek iş fırsatı sunuyor. Evde kalemtıraş montajı yaparak para kazanmak oldukça kolay. Bu işte yapmanız gereken şey kalemtıraşın bıçağını plastik kasaya montajlamak ve tornavida ile üzerindeki vidayı sıkmaktan ibarettir. Başlangıçta zorlansanız da kısa sürede işin pratikliğini kazanarak kısa sürede çok iş yapabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi olan nikah şekeri çok iyi kazanç vaad ediyor. Evinizde nikah şekeri paketlemesi yaparak oturduğunuz yerden ailecek para kazanabilirsiniz. Bu işte herhangi bir fiziksel güç gerekmediği için ufak bir çocuk bile bu işi yapabilir ve para kazanabilir. Aile boyu yaptığınız nikah şekeri paketleme işi ile aylık güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında daha önce sitemizde bir yazı yazmıştık, eğer onu okumak isterseniz yandaki linke tıklayabilirsiniz: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Kocaeli’de evlere iş veren firmaların sayısı şehrin bir ticaret merkezi olmasından dolayı fazladır. Kocaeli’nde çok sayıda paketleme işi bulunabilir. Bu işleri yapabilmek için illa Kocaeli merkez de yaşıyor olmanız gerekmez. Kocaeli ilçelerinde yaşıyor olsanız bile Kocaeli’de evlere iş ilanlarını zorlanmadan bulabilirsiniz. Zamanının büyük bir kısmını evde geçirenler, öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen diğer herkes bu işlere başvuru yapabilirler.

Kocaeli’de Evde Kıyafet Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kocaeli’de evde kıyafet paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen kişiler bu ilanları özellikle İzmit’te bulabilirler. Bu işi yaparken tekstil firmalarından ürünler teslim alırsınız. Ürünler kapınıza kadar gelir. Gelen ürünleri model ve bedenlerine göre ayırırsınız. Ürünleri düzenli bir şekilde ayırdığınızdan emin olmanız gerekir. Ardından paketleme işine geçilir. Bazı durumlarda kıyafetler etek ve gömlek ya da tek parça olarak paketlenebilirler. Özellikle etek ve gömlek gibi kıyafetlerin paketleme işleminde, kıyafetlerin tek beden olması gerekir. Kocaeli’de evlere iş olarak kıyafet paketlemeyi seçtiyseniz, kıyafetlerini paketledikten sonra koliye yerleştirmeniz gerekir. Bu koliler mukavva tipidir. Poşetlerin ağzına etiket de eklemeniz gerekebilir. BU işi yaparak ayda bin 200 TL ile bin 500 TL civarında aylık gelir elde edebilirsiniz.

İzmit’de Evde Toka Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kocaeli’de evde toka paketleme işi yaparak para kazanmak genellikle firmaların çalışan masrafını en aza indirmek için tercih ettikleri bir yöntemdir. Eğer bu işi yapmak için başvuru yaparsanız, bu işten elde edeceğiniz gelirin kıyafet paketleme işi yaparak elde edeceğiniz gelirden daha az olacağını bilmenizde fayda var. Bu işi yapmanız için firma size toka ve kutuları gönderirler. Tokaları kutu içine tek renk olacak şekilde dizersiniz. Dizim işlemi ile ilgili çalıştığınız firma size gerekli olan bilgileri verecektir. Eğer işinizi iyi yaparsanız ve teslim tarihlerine uyarsanız, ortalama 500 TL ile bin TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Kocaeli’de yaşadığınız yerde fason üretim yeri yapan yerlere göz atın. Buradaki küçük atölyelerde bu işi yapmak için başvuru yapabileceğiniz bir firmayı bulabilirsiniz.

Kocaeli’de Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kocaeli’de evde nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanmak özellikle düğün mevsiminin açılması ile birlikte daha kolay olur. Nikah şekeri paketlemesi işi için tül ve buna benzer aksesuar niteliğinde malzemelerin kullanılması istenir. Şekerler ne şekilde paketlenecekse gerekli malzemeler tarafınıza iletilir. Şekerin nasıl paketlenmesi gerektiğine dair tarafınıza bir de örnek gönderilir. Bu örneğe bakarak şekerleri paketleyebilirsiniz. Basit bir iştir ve herkes tarafından yapılabilir. Güç ya da tecrübe istemez. Ailecek yapılabilir ve iyi miktarda gelir elde edilebilir.

İzmit’de Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Kocaeli’de evde nikah şekeri paketleme işi yaparak kazanılan para miktarı kişinin yapacağı işe göre değişiklik gösterir. Kişi ne kadar çok paketleme işi yaparsa kazandığı para da o kadar çok olacaktır. Özellikle düğünlerin sık yapıldığı zamanda ortalama 2 bin TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer Kocaeli’de evlere iş yaparken kendi ekibiniz olursa, bu ekip kendi aileniz bile olabilir, kazandığınız miktarı daha artırabilirsiniz.