Malatya’da Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki ilanlar arasından size uygun olan bir tanesine başvuru yapabilirsiniz. Eğer evde oturuyorsanız ve bu süreyi paraya çevirmek istiyorsanız, öğrenciyseniz ve harçlık kazanmak istiyorsanız, ev hanımıysanız ve aile bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız  bu işler tam da size göre!

Malatya’da evlere iş veren firmaların ilanlarına bakarken dikkatli olmanızda fayda var. Malatya ve Türkiye’nin diğer bütün şehirlerinde evlere iş vaadi ile kişiler kandırılmaktadırlar. Dolandırıcılar Malatya’da evlere iş arayan kişilerini gözlerine kestirip kişisel bilgilerini, kart bilgilerini ve para isteyebiliyorlar. Bu firmalardan uzak durulmasında fayda var. Malatya ülkenin ticaret merkezlerinden biri olduğu için, firmalar masraflardan kaçınmak adına evlere iş ilanı vermektedir. Bu sayede hem evdekiler kazanır hem de firma yapması gereken işi daha az maliyetle halletmiş olur. Kiloluk ürün paketlemesinden tutun, havlu kenarı işlemesine kadar farklı sektörlerden pek çok işi bulabilirsiniz.

Malatya’da Evde Kuru yemiş Poşetleyerek Para Kazanmak

Malatya’da evde kuru yemiş poşetleyerek para kazanmak mümkündür. Bu işler özellikle Malatya Merkezde bulunabilir. Farkı kuru yemişler farklı gramlarda adresinize kadar teslim edilir. Firma size ne şekilde hangi malzeme ile paketleme yapmanız gerektiğini işi teslim etmeden önce açıklar. Malzemeler telsim edilirken işi yapacak olan kişiye bir de örnek gönderilir. Kişi bu örnekten yola çıkarak paketleme işini yapabilir. İş yapılmaya devam edildikçe kişilerin eli hızlanır ve kazandıkları para miktarını artırabilirler. Bu işi yaparak haftalık 250 TL para kazanabilirsiniz. Sizde işinizi zamanında ve istenilen kalitede teslim edilmesi istenecektir.

Malatya’da Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Malatya’da evde kına paketleme yaparak para kazanmak özellikle ev hanımlarının gözde işlerinden bir tanesidir. Düğün sezonunun açılması ile birlikte Malatya’da evlere iş denildiğinde akla ilk olarak kına paketleme işi geliyor. Kına gecesine ve doğal olarak kınaya Türkiye’nin özellikle Doğu kesimi büyük önem gösteriyor. Kınaya bu denli büyük önem gösterildiği için de kına paketlemesinin şık olması isteniyor. Kınalar ve kına paketlemesinin yapılacağı tüller ek iş yapan kişinin kapısına kadar teslim ediliyor. Hem basit hem de geliri yüksek olan bir iş olduğundan insanlar bu işi yapmayı tercih ediyor.

Malatya’da Evde Kıyafet Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Malatya’da evde kıyafet paketleme yaparak para kazanmak özel bir el becerisi gerektirmez. Tek yapılması gereken şey kıyafetleri katlamak ve istenilen şekilde kıyafetleri kolilere koymaktır. Kıyafetlerin özel olarak bedenlerine, renklerine, türlerine ya da desenlerine göre ayıklanması istenebilir. Bunu size firma işi verdiği sırada belirtecektir. Firma işi verdikten sonra önce katlama yapılır ardından kıyafetler poşetlerin içine konulur. Poşetlere neye göre ayrım yapıldığına dair etiket basılır. Ardından paketler kolilere istenilen şekilde dizilir ve son olarak firmaya teslim edilir. Aynı şekilde firma kapınızdan işinizi teslim alır ve bir sonraki işinizi size teslim eder.

Malatya’da Evde Makale Yazma İşi Yaparak Para Kazanmak

Malatya’da evde makale yazma işi yaparak para kazanmak özellikle burada okuyan öğrencilerin favori işleri arasında yer alır. Kaç kelime yazılacağı kişinin kendisi tarafından belirlenir ve firma kelime sayısı üzerinden bir ödeme çıkarır. Malatya’da evlere iş olarak makale yazmak için internet, bilgisayar ve elektrik olması yeterli olur. Ne kadar çok kelime yazarsanız kazancınız o kadar çok olur. Firmaların tercihine ve bilginize göre yabancı dilde (İngilizce, Rusça) makale yazabilirsiniz.