Mersin’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Firmalar 2020

Öğrencisiniz ve harçlık mı çıkarmak istiyorsunuz? Emekli oldunuz evinizden ek gelir mi elde etmek istiyorsunuz? Yoksa çocuğuna bakan bir ev hanımı mısınız? O halde evlere iş veren firmaların ilanı tam da size göre! Bu ilanlar sayesinde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Mersin’de evlere iş veren firmalar arasından en çok paketleme işi verenler tercih edilmektedir. Bunun sebebi Mersin ve ilçelerinde paketleme işine sık ihtiyaç duyulmasıdır. Özellikle ekip ile yapılması karlı olan paketleme işleri  arasında kürdandan, sabuna kadar pek çok ürün yer alır. Bu işleri hem sürekli olarak hem de ek gelir kaynağı olarak yapabilirsiniz. Mersin’de evlere işlerden paketleme olarak aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Evde sabun paketleme işi,
  • Evde kına paketleme işi,
  • Evde mum paketleme işi,
  • Evde kroşe paketleme işi,
  • Evde kürdan paketleme işi,
  • Evde vida paketleme işi,
  • Eve balon paketleme işi,
  • Evde somun paketleme işi,
  • Evde pipet paket paketleme işi.

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalara Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Mersin’de evlere iş veren firmalara başvuru yapmak için ilk önce hangi işi yapmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Hangi işi yapacağınıza karar vermeniz için konu hakkında detaylı bir araştırma yapın. İş için nerelerin gerektiğini, işi ne kadar sürede bitirebileceğinizi, iş için ne kadar ödeme alacağınızı öğrenin. Davetiye katlama, ütü yapımı, pasta yapımı ve yukarıda sayılan paketleme işleri benzeri işler yapabilirisiniz. Bu işi yapmanız için ilan veren firmalara internetten ulaşabilirsiniz. Yaptığınız işin türüne göre ayda bin 300 TL ile 2 bin TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Mersin’de Evde Takı Yaparak Para Kazanmak

Mersin’de evde takı yaparak para kazanmak mümkündür. Bu iş emekli ve ev hanımları için uygundur. Mersin’de evlere iş ilanı olarak takılar için kolye, bilezik, yüzük, küpe yapımı öne çıkar. Bu işi yapmak isteyen kişinin el becerilerinin gelişmiş olması lazımdır. Bu işte yapılan ürüne göre ödeme yapılmaz. Her bir ürün başına ödeme yapılır. Aldığınız ödeme ortaya çıkardığınız ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bir kolye için 10 TL’de alabilirsiniz 1 TL’de alabilirsiniz. Yaratıcılığınız, estetik zevkiniz güçlü ise bu işi yaparak güzel paralar kazanma ihtimaliniz var.

Mersin’de Evde Makale Yazarak Para Kazanmak

Mersin’de evde makale yazarak para kazanmak isteyen kişiler genellikle öğrencilerdir. Zamanları çok olan öğrenciler, evlerinden laptoplarını açarak harçlıklarını kazanabilirler. Bunun için yazım bilgisine sahip olmaları, yaratıcı olmaları, okumayı ve yazmayı sevmeleri gerekmektedir. Kişilerin alacakları ücretler kelime sayısı üzerinden hesaplanır. Her firma kelime başına aynı ücreti vermeyebilir. Bazı firmalar 5 TL ödeme yaparken bazı firmalar 1 TL ödeme yapabilir. İşinizi kaliteli yapmanız ve zamanında teslim etmeniz halinde ayda bin 500 TL’ye kadar ek gelir elde etme şansınız bulunur. Bu iş yalnızca öğrenciler tarafından değil, ev hanımları tarafından da yapılabilir.

Mersin’de Evde Çevirmenlik Yaparak Para Kazanmak

Mersin’de evde çevirmenlik yaparak para kazanmak da benzer şekilde öğrencilere yönelik olan bir iş türüdür. Yabancı dil bilginiz varsa bu bilginizi para kazanmak için kullanabilirsiniz. Edebi metinleri, teknik metinleri ve herhangi bir yazıyı farklı dillere tercüme edebilirsiniz. Bu işi freelance olarak yapabileceğiniz gibi düzenli olarak ek gelir elde etmek için de yapabilirisiniz. Mersin’de evlere iş denildiğinde öğrenciler tarafından en çok çevirmenlik tercih edilmektedir. Çünkü öğrenciler hem çeviri yeteneğine sahiptir hem de bu işten kısa zamanda güzel paralar kazanılabilir.