Paşa Döner 2017 Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Paşa Döner 2017 Bayilik Alma Şartları

Senelerin tecrübesi, bilgi birikimi ve başarısından faydalanarak geniş bir ailenin parçası olmayı ister misiniz? Cevabınız evetse, Paşa Döner bayisi olabilirsiniz. Geniş müşteri kitlesi ve başarı garantisiyle Paşa Döner bayisi olmak için gereklilikleri yazımızda bulabilirsiniz.

Paşa Döner 2017 Tavuk Döner değil Paşa Döner sloganıyla sektöre iddialı bir giriş yapmıştır. Gıda ürünlerinin imalatı alanında Paşa Döner birinci olmayı başarmıştır. Yüksek başarısının karşılığında marka her sene onlarca ödülü almaya layık görülmektedir.

Paşa Döner 2017 bayiliği alarak Paşa Döner’in başarısına ortak olabilirsiniz. Paşa Döner bayilik sistemi oldukça kazançlıdır. Rahat bir şekilde gelir elde etmenizi sağlar. Ancak elbette Paşa Döner Bayisi olmak istediğinize karar vermeden önce mutlaka etraflıca düşünmeniz gerekir. Maddi ve manevi anlamda gerekliliklerin neler olduğunu, sizin bu şartlar karşında neler verebileceğiniz önemlidir.

Paşa Döner 2017 Bayilik Şartları Nelerdir?

Paşa Döner 2017 bayiliği şartları başında iş yerinin belli özelliklere sahip olması gelmektedir. İş yeri ve iş sahibi olmayı düşünen kişilerin yerine getirmeleri özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yeri olması planlanan yerin, giriş katında olması gerekir.
  • İş yerinde kat yüksekliği en az 3 metre olabilir.
  • İş yerinin ana yola cephesi olmalıdır.
  • İş yerinde merkez tarafından belirlenen reklam ve tabelaların kullanılması zorunludur.
  • Girişimcinin markanın değerine katkı sağlama isteği olmalıdır.

Bu şartları ben çoktan sağlıyorum derseniz, bayi olmak için başvuru yapabilirsiniz demektir.

2020 Paşa Döner 2017 Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin en çok kafasını karıştıran konulardan biri de yatırım bedelidir. Yatırım bedeli mağaza konseptine göre değişmekle birlikte ortalama ödenmesi gereken ücret 330 bin TL olarak belirlenmiştir.

Paşa Döner 2017 Bayiliği Nasıl Alınır?

Paşa Döner 2017 bayiliği almak için kararınızı kesin olarak verdiğinizden emin olduktan sonra Paşa Döner resmi internet sitesine girin. Ardından bayilik başvuru linkine tıklayın. Daha sonra başvuru formunda boş olan yerleri doldurun. Gönder butonuna basarak formun yetkili kişiler tarafından incelenmesi için formu iletin.

Paşa Döner 2017’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Paşa Döner 2017 bayi sayısı 50’ye yaklaşmıştır. Firmanın genişleyici politikası, markanın her yere yayılması için uygun ortamı hazırlar. Bayilikleri farklı konseptlerde sunan marka, herkesin bütçesine uygun şekilde karlı bir iş yapmasına olanak sunuyor.

Paşa Döner 2017 Müşteri Hizmetleri İletişim

Paşa Döner 2017 müşteri hizmetleri telefon numarası ile konuşmak isteyenler 0212 863 36 92’yi tuşlayabilirler. Müşteri hizmetleri üzerinden bayilikle ilgili her türlü soruya ve cevaba ulaşabilirsiniz.