Türkiye’de trafiğe çıkmış olan kayıtlı araçların sayısı 22 milyonu aşmış durumda. Türk insanı olarak otomobil kullanımına büyük bir ilgi duyuyoruz. Böyle olunca da otomobil ile ilintili sektörler girişimcilere büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor. Lastikçi dükkanı açmak otomobil ile ilgili en karlı iş sektörlerinden birisi. Eğer siz de bir lastikçi açıp, lastik satışı yapmak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz Petlas bayilik sistemidir. Petlas firmasına bayilik başvurusu yaparak firmanın satış bayisi olmaya hak kazanabilir, kendi dükkanınızda satışlara başlayabilirsiniz.

1976 yılında lastik sektöründe faaliyete başlayan Petlas firması 1989 yılında ilk kez kendi üretimi olan lastiklerini satışa çıkartmıştır. Aynı süreçte firma Abdulkadir Özcan Anonim Şirketi’ne dahil olmuştur. Bu noktadan sonra bayi ağını genişletmeye başlayan Petlas, Türkiye’nin bir çok noktasında satış ağları kurmuş ve lastik sektörünün liderlerinden birisi olmuştur. Üretim kapasitesi ile orantılı olarak ürün çeşitliliğini de geliştiren Petlas halihazırda otomobil, hafif ticari araç, kamyon, otobüs, iş makinası, askeri uçak lastikleri, askeri kara araç lastikleri üretmektedir. Petlas bayilik almaya karar verdiyseniz aşağıdan firmanın bayi olma şartlarını okuyabilirsiniz;

Petlas Bayilik Şartları ve Özellikleri

Petlas bayilik şartları

  • Petlas kurum kültürüne uyum sağlayacak, çalışkan ve girişimci bayi adaylarının bayilik başvurusu yapmanızı bekliyoruz.
  • Firmamıza bayi olan girişimcilere Petlas ürünlerini güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz, destekliyoruz.
  • Bayilerimize sektörde bizimle çalışarak karlarını artırma olanağı sağlıyoruz.
  • Bayilik almak istediğiniz bölgeyi bizlere il / ilçe ve mevki olarak bildirmelisiniz. Bayilik talep ettiğiniz bölge bizlerden onay alırsa bayi adayı ile görüşmeler başlatılır.
  • Bayilik almaya hak kazanan kişiler başlangıçta firmamızın önerdiği miktarda lastik alımı yapmak zorundadır. Bu nedenle lastik sektörü için gereken yatırım bütçesine sahip olan kişilerin bayilik talep etmesini rica ederiz.

Petlas Bayilik Başvurusu

Petlas bayilik başvurusu

Ülkemizdeki lastik üretici firmalar arasında en kaliteli iş yapanlardan birisi şüphesiz Petlas firmasıdır. Güvenli ve kaliteli lastikleri ile otomobil sahiplerinin ilk tercihlerinden olan Petlas ile çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hemen Petlas bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak firmaya bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz. Başvurunuzun kısa sürede incelenecek ve sizinle iletişime geçilecektir.

Firma İletişim
Adres: AKO Kule, Söğütözü Mah. 2178. Cadde No:6 Çankaya/ANKARA
TEL: +90 312 309 30 30