Sakarya’da Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Evinizden çıkmadan para mı kazanmak istiyorsunuz? O halde aşağıdaki evlere iş fikirlerinden bir tanesi sizin için uygun olabilir. Bu şekilde öğrenciler harçlıklarını çıkarabilir, ev hanımlarını boş vakitlerini değerlendirebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirler.

Sakarya’da evlere iş veren firmalar genellikle Adapazarı civarındadır. Bu firmalar dosya işinden, paketleme işine, çeyiz işinden kına işine kadar birbirinden farklı sektörlerde iş vermektedirler. Sakarya’da evlere iş veren firmaların büyük çoğunluğu fasondur. Fason üretimler devamlılık söz konusu olmadan üretilir ve tek seferliktir. Bu ürünler tekstil anlamında etek, pantolon, gömlek olabilir. Bazı firmaların bünyesinde özellikle paketleme işi için ek olarak bir ekip bulunmazken, bazı firmalar küçük bir ekiple bu iş için çalışmalarına rağmen, yine de Sakarya’da evlere iş göndermektedir. Bu sayede firmalar daha düşük maliyetle paketleme işini halledebilmektedirler.

Sakarya’da Evde İplik Temizleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Sakarya’da evde iplik temizleme işi ile para kazanmak mümkündür. Bu işi yaparak ayda bin TL ile bin 500 TL arası para kazanabilirsiniz. İplik temizleme yapmanız için malzemeler tarafına haftalık olarak gönderilir. Ücretler de aylık olarak ödenir. Gelen işin ortalama bir hafta içinde teslim edilmesi istenir. Eldeki işin miktarına ve zorluğuna göre bu süre daha az ya da daha çok olabilir. Bu tarz bir işi yapmak isteyen kişilerin ellerinin pratik ve hızlı olması gerekmektedir. İplik temizleme işi için başvurularınızı fason firmalara yapabilirsiniz.

Sakarya’da Evde Elbise Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Sakarya’da evde elbise paketleme işi ile para kazanmak bir çeşit tekstil işine benzetilebilir. Elbise paketleme işinin iki ayağı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi elbiselerin yalnızca paketlenmesi diğeri ise elbiseye etiketlerin takılması işlemidir. İş verenler tekstili Sakarya’da evlere iş olarak verdiklerinde koliler kullanmaktadır. Kişi ne kadar çok koli teslim alırsa yani ne kadar çok iş yaparsa kişilerin o kadar çok para kazanması mümkün olur. Bu işten düzenli olarak çok para kazanmak isterseniz ekibinizin olması iyi olur. İşi tek başına yapan birisi ayda ortalama bin 500 TL ile 2 bin TL arasında gelir elde edebilirler.

Sakarya’da Evde Oyuncak Montajı Yaparak Para Kazanmak

Sakarya’da evde oyuncak montajı ile para kazanmak hem zevklidir hem de yüksek gelir elde edilebilecek bir iştir. Ev hanımları, emekliler ve öğrenciler montaj işini rahatlıkla yapabilirler. Bu iş genellikle şehir merkezinden verilmektedir. Firmaların büyük çoğunluğu oyuncak montaj işlemini kendi bünyelerinde yapmazlar. Bunun için evde iş yapmak isteyenlere iş gönderirler. Bu sayede zamandan ve maliyetten tasarruf etmiş olurlar. İşi yapacak olan kişiye montajı yapılmış olan bir örnek gönderilir. İşi alan kişi bu örneğe bakarak montajı yapabilir. Ne kadar çok ürün paketlerseniz alacağınız maaş miktarı da o kadar çok olacaktır. İşe başvuru yapmak için oyuncak firmalarının ilan sayfalarını takip  edebilirsiniz.

Sakarya’da Evde Toka Paketlemesi Yaparak Para Kazanmak

Sakarya’da evde toka paketlemesi ile para kazanmak kişinin çok fazla vakte ihtiyacı yoktur. Bu iş çok fazla emek istemez ve kolaydır. Kişiler Sakarya’da evlere iş olarak toka paketleme yaptıkları zaman ortalama bin 500 TL civarında para kazanabilirler. Tokaların firmanın istediği şekilde renklerine, desenlerine ve boyutlarına göre paketlenmesi istenebilir. Bu bilgi size firma tarafından verilecektir. Paketleme yapmanız için tokalar ile birlikte kutular sizlere gönderilir. İşi bitirdiğinizde belirlenmiş sürede firma işi sizden teslim alır.