Son yılların popüler işlerinden birisi tesettür giyim üzerine e-ticaret yapmaktır. Tesettür giyimin yaygınlaşması da bu durumun oluşmasına neden olmuştur. Çevrenizde pek çok tesettür giyimi benimsemiş insan görmüşsünüzdür. Haliyle bu kişiler kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş yapmaya ihtiyaç duyuyor ve e-ticaret tesettür giyim firmaları bunu karşılamak için varlar. Bu konumuzda anlatacağımız yöntem ile siz de bu sektöre girebilir ve e-ticaret sitesi kurmadan, ürün stoklamadan tesettür giyim satışı yaparak para kazanabileceksiniz. Tesettür giyim satışı yaparak para kazanmak konulu yazımızı olabildiğince açık ve net yazmaya çalışacağız. Umarız buradan alacağınız bilgiler faydalı olur ve sıfır sermaye ile girişeceğiniz bu iş ile iyi paralar kazanabilirsiniz.

Sermayesiz, Stok Yapmadan Nasıl Satış Yapılır ?

tesettür giyim satışı yaparak para kazanmak

Tesettür giyim işine girmek isteyenlerin akıllarına takılan en büyük soru bu iş için ne kadar sermaye gerektiği oluyor. Hatta hiç sermayesi olmayanlar bu işi yapmak istiyor ancak sermayelerinin olmaması nedeniyle planlarını erteliyorlar. İşte bu kişiler için önereceğimiz sistem Modanisa’nın satış ortaklığı sistemidir.

Tesettür giyimin lider firmalarından olan Modanisa satışlarını arttırabilmek için kendisine partnerlik yapacak kişilere ihtiyaç duyuyor. Modanisa Ortaklık Programı olarak adlandırılan bu programda siz Modanisa’nın sisteminden başvurunuzu yapıyorsunuz ve sizin için bir panel oluşturuyorlar. Bu panel üzerinden satmak istediğiniz ürün için özel bir link (URL) alıyorsunuz ve bu linki satış yapmak istediğiniz yerde paylaşıyorsunuz. Sizin paylaşmış olduğunuz linklere tıklanırsa ve bu müşteriler Modanisa üzerinden alışveriş yaparsa firma ürünün belli bir miktarını sizinle paylaşıyor. Tamamen sıfır sermaye ile yapılan bu işte arkanızda Modanisa gibi bir devin olduğunu bilerek ödemenizi alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Modanisa Ortaklık Programı herkese açık bir sistemdir. Başvurmak için herhangi bir özel şart yoktur. Tesettür giyimde yüksek satış oranlarını yakalayabileceğinizi düşünüyorsanız ve bu işe girmek istiyorsanız başvuru linki şurada : Modanisa Ortaklık Programı

Linklerimi Nerede Paylaşmalıyım ?

linkler nerede paylaşılmalı

Modanisa sisteminden para kazanabilmek için linklerinizi sağda-solda paylaşmanız yeterli değildir. Linklerinize tıklayan kişiler alışveriş yapmalıdır ki para kazanabilesiniz. Bu nedenle linklerinizi tesettür giyim ile ilgilenen kişilere ulaştırmalısınız. Elbette bunun en kolay yolu Facebook ve İnstagram üzerinden bir sayfa açmak olacaktır. Örneğin İnstagram’da tesettür giyim üzerine bir sayfa açarsınız ve bu sayfada satmak istediğiniz abiye, tunik, türban, pardesü, ferace gibi şeylerin resimlerini paylaşırsınız açıklama kısmına da Modanisa Ortaklık Programı’ndan aldığınız linki eklersiniz. Bundan sonra artık sayfanıza takipçi çekme çalışmaları yapmalı ve tesettür giyim ile ilgilenen takipçiler kazanmaya çalışmalısınız.

BUNU DA OKUYUN: İnstagram Butiği Nasıl Açılır – İnstagram’da Satış Yapmak

Ya da bir blog sitesi açarak burada tesettür giyim modası üzerine yazılar yazabilir ve blogunuza ziyaretçi çekmeye çalışırsınız. Örneğin 2018-2019 Tesettür Abiye Giyim Modelleri vb. gibi blog yazıları yazmanız iyi olacaktır. Zaman içerisinde blogunuz tesettür giyim ile ilgilenen kişiler tarafından ziyaret edilecek ve böylece Modanisa linkleriniz üzerinden para kazanmaya başlayabileceksiniz.

BUNU DA OKUYUN: Blog Yazarak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

Eğer blog açmak isterseniz yukarıdaki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. Orada anlatılanları tesettür giyim blogunuza uyarlayabilirsiniz.

Ne Kadar Kazandırır ?

ne kadar kazandırır

Modanisa Ortaklık Programı ile iyi paralar kazanabilirsiniz ancak bu ne kadar satış yapacağınıza bağlıdır. Satıştan belli bir oranda komisyon veren Modanisa siz ne kadar satış yapmayı başarırsanız o kadar fazla kazandıracaktır. Çok satış yapabilmek için bol takipçili İnstagram + Facebook sayfası sahibi olmalısınız ya da tesettür giyim üzerine konuların yayınlandığı bir blog sayfanızın olması gerekmektedir. Özetle bu sistem ile gerçekten iyi para kazanırsınız yeterki satış yapabilin. Sermayesiz, sıfırdan bu işe girebilmek de ev hanımları ve sermayesi olmayan gençler için büyük bir avantaj.

Modanisa ortaklık programı ve tesettür giyim hakkında bizlere sormak istediğiniz herhangi bir konu varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.