Yenimahalle Evlere Ek İş Veren Firmalar – Yenimalle’de Ek İş Neler Yapılır ?

Asgari ücretli çalışanların büyük bir kısmı kazandıkları maaş ile evlerini zor geçindiriyorlar. Ayda sadece 1603 TL kazanan insanlar bu para ile ev kiralarını, takstileri, faturaları ödedikten sonra ellerine sadece 300-400 TL para kalıyor. Bu para ile bir ayı geçirmek neredeyse imkansız olunca bir çok kişi evde ek iş yapmanın yollarını arıyor. Maaşlı işinden çıktıktan sonra akşamları evde yapabileceği kolay işler arayan, bu işler sayesinde az da olsa para kazanmak isteyenler için sitemizde sık sık iş fikirleri sunuyoruz. Bugünkü yazımız da Ankara – Yenimahalle ilçemizde yapılabilecek işlerden, Yenimahalle evlere ek iş veren firmalar hangileridir bunlardan bahsedeceğiz.

Yenimahalle Evlere Ek İş Veren Firmalar

yenimahalle evlere ek iş veren firmalar

İnsanların büyük bir kısmının geçim sıkıntısının olması evlere ek iş veren firmalara da yaramış durumda. Önceden çalışacak eleman bulamayan bu firmalar şimdi gelen aşırı talep nedeniyle oldukça mutlular. Kendilerine oldukça fazla talep geldiğini belirten bu firmalar ellerindeki bazı işleri evde ek iş yapacak olan kişilere vererek onlara ek gelir imkanı sunuyorlar.

Ankara – Yenimahalle evlere ek iş veren firmalar da ev hanımlarına ve öğrencilere çeşitli iş imkanları sunuyorlar. Akşamları evinde çalışmak isteyen kişiler bu sayede ek gelir elde ediyorlar ve bu ek gelirleri ile hayatlarını daha da güzelleştirme fırsatına sahip oluyorlar. Gelin şimdi bu iş modellerinden bir kaç tanesinden bahsedelim ve işler hakkında bilgi sahibi olalım.

Evde Rüzgar Gülü Yapma İşi: Evlerde, okullarda süs eşyası olarak kullanılan rüzgar güllerini yaparak para kazanabilirsiniz. Karton ve el işi kağıtlarından yapılan rüzgar gülü yapım işi basit bir iştir. Biraz el becerisi olan kişiler bu işi kolaylıkla yapabilir ve kısa zamanda çok para kazanabilir.

Evde Sabun Paketleme İşi: Temizlik ürünleri üreten şirketler bazı kokulu ve kaliteli sabunlarını paketleyecek çalışanlara ihtiyaç duymakta. Evde sabun paketleyecek kişiler bu iş modelinde firmanın kendilerine teslim ettikleri sabunları uygun olarak kutuya yerleştirir. Tül ve benzeri şeylerle süsleme yapılır ve iş biter. Bazen de bu kutuların içerisine not kağıdı üzerine yazılmış bir kaç söz eklenir. Bu iş hakkında detaylı bilgi için sitemizde yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz : Evde Sabun Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Mantı Yapıp Satma İşi: Mutfakta becerikli bir ev hanımıysanız evde mantı yapıp satma işi tam sizlik bir iş. Usulüne uygun olarak yapılmış Kayseri mantıları bir çok lokanta, restoran tarafından talep edilmektedir. Buradaki firmalara bizzat başvuru yaparak evde mantı yapma işi alabilirsiniz. Kilogramı 40-50 liradan mantı satışı yaparak güzel bir ek gelir elde etmek mümkün. Bu konu hakkında da sitemizde daha önce yazı yazmıştık, ayrıntılı bilgi için tıklayın : Evde Mantı Yapıp Satarak Para Kazanma [Yüksek Kazançlı]