Home / Bayilik Veren Firmalar / Alvina Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları
10.000 TL ile nasıl yatırım yapılır

Alvina Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları

Tesettür giyim sektörünün ülkemizdeki öncülerinden olan Alvina Giyim 1996 yılında kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Firma tesettür alanında en güncel tasarımları ve kaliteyi bir araya getirmeyi amaçlamakta ve üretimlerini bu ilke ile yapmaktadır. Tesettür sektöründe atılım yapan Alvina 2008 yılında mağazalarını açmaya başlamış ve ülkemizin pek çok noktasında satışa başlamıştır. Günümüzde 43 mağaza ile hizmet veren Alvina Giyim kolay ulaşabilir olması nedeniyle tesettür giyim alışverişi yapan bayanların ilk tercihlerinden olmayı başarmıştır. Siz de bu durumu avantajınıza çevirebilirsiniz. Tesettür giyim mağazası açmak istiyorsanız Alvina Giyim bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Böylece en kaliteli tesettür ürünlerinin satıldığı bir mağazayı işletebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm noktalarında hizmet vermeyi hedefleyen Alvina Giyim bu hedefi yakalamak için bayilikler vermeye devam ediyor. Tesettür pardesü, ferace, kap, türban – eşarp, tunik, abiye üreten Alvina Giyim bu sektördeki en kaliteli üreticilerdendir.

Alvina Giyim Bayilik Şartları ve Özellikleri

alvina bayilik şartları

  • Tesettür giyim sektöründe bizimle birlikte çalışacak ve beraber kazanacak girişimci adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Alvina Giyim olarak uzun yıllarda elde ettiğimiz tecrübeler ile bayilerimizin isteklerine yanıt veriyoruz.
  • Tesettür mağazası açmak isteyenlere en yeni ürünlerimizi satma imkanı sunuyoruz.
  • Sektörde bilinen bir markanın isim hakkını kullanarak kısa zamanda satış yapmaya başlayabiliyorsunuz.
  • Mağazalarımızda aynı konsept tasarım ile hizmet veriyoruz. Bayilerimiz ile karlı bir ortaklığa gitmeyi hedefliyoruz.

NOT: Alvina Giyim bayiliği almak için yapmanız gereken yatırımın miktarı bölge ve şehrin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir. Alvina Giyim bu noktada en doğru bilgileri verecektir. Yazımızın en sonunda vereceğimiz e-posta adresi ile bu sorunuza yanıt arayabilirsiniz.

Alvina Giyim Bayilik Başvurusu

alvina bayilik

Alvina Giyim bayilik alarak sektöre tam donanımlı olarak girebilirsiniz. Üretici firmanın kaliteli ürünlerini satmakta çok zorlanmayacaksınız. Zaten Alvina Giyim tesettür giyimi takip eden bayanların sıklıkla tercih ettiği bir markadır. Yapacağınız yatırımı kısa zamanda amorti edebilirsiniz.

Alvina Giyim Bayilik Başvurusu : info@alvinaonline.com

Yukarıdaki e-posta adresine bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz. Firma size geri dönüş yapacak ve bilgilendirecektir.

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]
Özet
İnceleme Tarihi
Başlık
Alvina Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları
Puan
41star1star1star1stargray

Check Also

Buzdağı Su bayilik

Buzdağı Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Su bayiliği almak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz firmalardan bir diğeri Buzdağı Su’dur. Gıda Hareketi raporlarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir