Home / Bayilik Veren Firmalar / Armanda Eşarp Bayiliği Veriyor
10.000 TL ile nasıl yatırım yapılır

Armanda Eşarp Bayiliği Veriyor

Yeni bir iş başlatırken girişimcilerin en zorlandığı nokta ürün tedarik sorunudur. Eğer düzgün bir bayi ile çalışmazsanız sektördeki yenilikleri takip edemez, müşterinin taleplerini karşılayamazsınız. Eşarp satış mağazası açmak isteyenler için sitemizde daha önce Aker, Silk Home gibi kaliteli eşarp üreticilerinin tanıtımını yapmıştık. Bu makalemizde de Armanda bayilik hakkında bilgiler vereceğiz.

Ürettiği kaliteli eşarp – türban ürünleri tesettür giyim modası sektöründe önemli bir yer edinen Armanda Eşarp 1993 yılında kurulmuştur. O zamanlar Asude Tekstil adıyla üretimler yapmaya başlayan firma ilk şal ve eşarplarını 1994 yılında piyasaya sürmüştür.

2005 yılında markalaşma yolunda adımlar atan firma “Armanda” ismini ilk olarak bu tarihte almıştır. 2005 yılı ile birlikte üretilen tüm eşarp, şal ürünleri Armanda markası ile mağazalarda yer almıştır. Markalaşma girişimi ile kısa zamanda büyük yol kateden firma tesettür giyim sektöründe lider firmalardan olmuştur.

Armanda Eşarp Bayilik

Eşarp sektörünün en kaliteli üreticilerinden olan Armanda bayilik sistemi ile de çalışıyor. Yeni bir eşarp satış dükkanı açmak isteyen kişilere bayilik ve toptan alışveriş imkanı sunan Armanda böylece bayi ortakları ile birlikte kazanç sağlıyor.

Aşağıdaki telefon numarası ile Armanda’nın bayilik ve toptan alışveriş operasyonları ile ilgilenen Hamit bey ile iletişim kurabilirsiniz.

Armanda Bayilik TEL : 0544 748 35 76

Bu yazıya oy ver
[Total: 0 Average: 0]

Özet
İnceleme Tarihi
Başlık
Armanda Eşarp Bayiliği Veriyor
Puan
41star1star1star1stargray

Check Also

Sefamerve Bayilik – Franchise

Tesettür sektörü ülkemizde belki de en hızlı büyüyen sektörlerden birisidir. Kısa zaman içerisinde bu sektörün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir