“Sağlamsa Lassa” sloganlı reklam filmleri ile sık sık televizyonlarda gördüğümüz Lassa bayilik veriyor. Ünlü lastik firmasından bayilik alarak kendi satış şubenizi açabilirsiniz. Türkiye’nin bir çok bölgesinde lastik satış bayisi olan Lassa bayilikler vermeye devam ediyor. Global piyasada lastik sektörünün liderlerinden olan Bridgestone Corporation ile Sabancı Holding’in ortak olarak kurduğu BriSA şirketinin markası olarak faaliyet gösteren Lassa güvenli, konforlu ve sağlam bir sürüş vaad ediyor.

Binek, hafif ticari araç, ağır vasıta ve traktör lastiği üretimi yapan Lassa sağlamlık ile ucuzluğu aynı noktada buluşturmayı başarıyor. Lastik sektörünün fiyat / performans markalarından birisi olan Lassa bu sayede herkesin cebine hitap etmeyi başarabiliyor. Arkasındaki Bridgestone kültürü ile de ürünlerinin kalitesini her zaman ileriye taşımayı başarıyor. Lassa bayilik şartlarını aşağıdan öğrenip siz de firmaya bayi olma talebinizi ileterek bu markanın yetkili satıcısı olma şansına sahipsiniz.

Lassa Bayilik Şartları ve Özellikleri

Lassa bayilik şartları

  • Lastik sektöründe Bridgestone ve Sabancı ortaklığı ile kurulmuş bir firmanın bayisi olarak satış miktarınızı artırabilir, lastik sektöründe en yüksek karlılığı yakalayabilirsiniz.
  • Lassa’dan bayilik alarak kaliteli bir üreticiden sorunsuz tedarik desteği alabilirsiniz. Bayilerimizin siparişlerini hızlıca şubelerine ulaştırarak onlara destek oluyoruz.
  • Bayilik alacak olan adaylar iletişim kısmından bize kendileri ile ilgili kişisel bilgileri ve bayilik talep ettikleri bölgeyi aktarmalıdırlar. Bayilik almayı arzuladığınız bölge firmamızın yatırım alanları arasında yer alıyorsa sizinle iletişime geçilecek ve görüşmeler başlatılacaktır.
  • Bayilik almaya hak kazanan kişiler ilk etapta firmamızın belirlemiş olduğu adet / miktarda lastik alımı yapmak zorundadır. Bu nedenden dolayı lastik satış sektörü için yeterli sermayeye sahip olan kişilerin bayi olma başvurusu göndermesini rica etmekteyiz.

Lassa Bayilik Başvurusu

Lassa bayilik başvurusu

Sağlamlık ve güvenlik aynı noktada buluşmuş ve Lassa lastikleri ortaya çıkmış. Kaliteli lastikleri ile bir çok araç sahibinin tercihleri arasında Lassa markası yer alıyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve Lassa bayilik başvurunuzu yaparak firmadan bayilik talep edin. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak firmanın bayi başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Formdaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Firma yetkilisi başvurunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçecektir.

Lassa Bayilik Başvuru Formu: https://www.lassa.com.tr/iletisim