Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar

İslami usüllere uygun giyim modeli tesettür giyim sektörü son yıllarda büyük bir çıkış içerisinde. Çevremizde sık sık gördüğümüz tesettürlü kişilere yönelik üretim yapan firmalar sektörde büyük bir canlılık oluşturmuş durumda. Eşarp, şal, tunik, abiye gibi alanlarda üretim yapan firmalar kendileri ile çalışacak bayilere ihtiyaç duyuyorlar. Ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırabilmek için uygun bedeller karşılığında bayilik veren tesettür giyim firmaları sektöre yeni gireceklere büyük kolaylık sağlıyorlar. Biz de bu sektöre yeni giriş yapacak olanlar için tesettür giyim bayiliği veren firmalar hakkında bir yazı yazmak istedik. Yazımızın içeriğinde düşük bedeller karşılığında bayilik veren tesettür ürünleri firmalarını bulabileceksiniz.

Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Bu başlık altında tesettür giyim alanında ün yapmış, başarılı 4 firmanın bayiliği hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Tesettür giyim, eşarp, şal sektörüne girecek olanlar bu bayilikler ile anlaşabilirler.

Aker

aker

Kendi atölyesinde dünya tasarımlarını ve ülkemize özgü motifleri harmanlayarak üretim yapan Aker bayilik dağıtan firmalardan birisidir. Birbirinden şık eşarp ve şal başta olmak üzere tesettür giyim, tunik, abiye tarzı giysilerin üretimini yapan Aker uygun bedeller karşılığında bayilik veriyor.

Ar-Ge’ye büyük yatırımlar yapan Aker nano teknoloji ile dünyada ilk kez yağmur suyu ve leke tutmayan ipek kumaşı üreten Aker bu alanda yenilikçi firma olduğunu da kanıtlıyor. Tesettür giyime uyan bayanlar için şık tasarımları renkli desenler ile birleştiren firmadan bayilik almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Aker Bayilik Başvurusu: https://bayi.aker.com.tr/form/bayibasvuru.aspx

BUNU DA OKUYUN: Aker Bayilik Başvurusu ve Şartları

Silk Home

silk home

1983 yılında Mahmutpaşa Gürün Han’da eşarp sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Silk Home yıllar içerisinde yaptığı tasarımlar, geliştirdiği ürün yelpazesi ile eşarp, şal sektöründe lider firmalardan birisi olmuştur. Tesettür giyime uyan bayanların eşarp alırken en çok tercih ettiği markalardan olan Silk Home’da kendilerine yeni bayiler aramaktadır. Günümüzde 14 mağaza ile müşterilerine hizmet eden Silk Home karlı bir yatırım yapmak isteyenlere eşarp-şal bayiliği veriyor. Aşağıdaki bağlantıdan Silk Home’a bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Silk Home Bayilik Başvuru: https://silkhometr.com/Form/franchise-basvuru-formu-_-silk-home-7

BUNU DA OKUYUN: Silk Home Bayilik Başvurusu ve Şartları

Venezia Wear

venezia wear bayilik başvurusu

Sektördeki en kaliteli ürünleri üreten bir diğer firma da Venezia Wear’dır. Tesettür giyim alanında her sezona özel ürettiği eşarp, şal gibi ürünleri ile sektörde büyük paya sahip olan Venezia ayrıca tesettür dış giyim ürünleri de satıyor. Ferace, pardösü, tunik elbise ve abiyelerin en şıklarını üreten firma tesettür giyim modasına büyük katkılar sunuyor. Satış miktarlarını arttırmak isteyen firma bayilik programına katılacak yeni ortaklar aramaktadır. Aşağıdaki bağlantıdan Venezia Wear bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Venezia Wear Bayilik Başvurusu: https://www.veneziawear.com/bayi-basvuru-sayfasi

BUNU DA OKUYUN: Venezia Wear Bayilik Başvurusu ve Şartları

Levidor

levidor

Eşarp ve Şal üreticisi Levidor toptan satış usülü ile çalışıyor. Eşarp mağazası açmak isteyenler için en iyi tercihlerden olacak olan Levidor’dan topan sipariş verebilir ve mağazanızı Levidor ürünleri ile donatabilirsiniz. Şık tasarımları ve kendine has kumaşı ile ön plana çıkan Levidor sektördeki en kaliteli üreticilerden birisidir. Levidor’dan toptan eşarp tedarik etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Levidor Toptan Eşarp Satış: https://www.levidor.com.tr/

BUNU DA OKUYUN: Levidor Bayilik Başvurusu ve Şartları

Aker, Silk Home, Venezia Wear ve Levidor 4’ü de tesettür giyim – eşarp – şal sektöründe kaliteli firmalardan birisidir. Tesettür giyim sektörüne girmek isteyenler bu firmalar ile anlaşmalar yaparak arkalarına güçlü bir tedarikçi desteği alabilirler.

Tesettür Butiği & Mağazası Açmak için Gerekenler ve Maliyetler